Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A teraz ta nowa firma Proama ktoś się może interesował co i jak u nich?

było ..

Przeliczyłem teraz składkę w tak mocno reklamowanej firmie która daje 70% zniżki Proama ..... i normalnie ja ******lę jakie jaja u nich wyszło 802zł lolol

Na chwilę obecną chyba nic taniej się nie znajdzie niż kwota z MBanku 547zł :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w MTU. najlepsze w tej ubezpieczalni jest to, ze do bazy danych wpisują tylko właściciela (wspolwlasciciela nie) i przypisują mu znizki wspolwlasciciela (w moim wypadku, ojca 60%). w bazie widnieje tylko moja osoba i 60% znizek

teraz kupilem samochód tylko na siebie, bez wspolwlasciela czyli ojca, poszedlem do MTU i za 2.5 place 880zl na rok przy 60% znizek - no ale mam 60% zwyżki za wiek :P mam jeszcze -1% za miejsce zamieszkania (male miasto) i -5% za pracownika oswiaty (pic na wodę) - znajomy agent MTU :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
a w m banku trzeba mieć chyba konto?? jak założę specjalnie dla OC to co wtedy?? nie chciałbym z tego konta korzystać bo mam w bzwbk....

Konto masz po to,że kasę na składkę pobierają automatycznie parę dni wcześniej na koncie masz wiadomość że zbliża się pobranie składki ja tam dalej polecam mbank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie w temacie: Co jeśli podczas zawierania ubezpieczenia moja mama powie że nikt raczej nie będzie jeżdził tym autem poza nią, ani że nie planuje wyjechać nim za granicę, a w rzeczywistości wiadomo jak będzie, pojadę nim ja i będzie to zagranica?

Gdzieś w necie wyczytałem, że wystarczy jak mi mama napisze po ang. że wyraza zgodę abym ja jako syn użytkował jej auto.

Ktoś coś ciekawego podpowie. A wszystko sprowadza się do jednego, zapłacić jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama jutro podpisuje z Interrisk: 510 zł, wszystko na maksa. E46 2001 320d 150km.

Ciekawostka ponoć pewne info: możesz nie zaznaczać, że ktoś inny będzie jeździł, że będzie jeżdżone za granicą. A jakby odpukać coś się wydarzyło za tą granicą, komuś innemu, to zostajesz pociągnięty tylko do zapłacenia róznicy w cenie zawarcia polisy. Chyba zrozumiale napisałem. No a info pochodzi od gościa który sprzedaje ubezpieczenia w takim miejscu, gdzie jest ok. 15 ofert ubezpieczalni...teraz chyba takie coś popularne w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...