Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem mi tam ani PZU ani Alliance nie robiły nigdy problemu. Audi skasowałem z AC zapłacili po 20 dniach bez problemu szkody w PZU z winy innych rozwiązuje jak pisałem wyżej i także jestem zadowolony , natomiast AC w MTU sadzę się już dwa lata i nawet nie pojawił się przedstawiciel w sądzie wiec kpina, Compensa i Generali tak samo wieje obornikiem.

BMW 330d rok 2003

[h=3]Opcje podstawowe[/h]

Pakiet OC

677zł / rok

Pakiet Pełny (OC+AC+NW)

1802zł / rok

Ubezpieczenie OC

Assistance BAZA

Zielona Karta

Ubezpieczenie AC

Twój udział w odszkodowaniu

0% zmień

[h=3]W tym zniżki

Twoja zadeklarowana zniżka[/h] Zniżka 60%

Zniżka 60%

BMW 328i rok 1997

[h=3]Opcje podstawowe[/h]

Pakiet OC

589zł / rok

Pakiet Pełny (OC+AC+NW)

1956zł / rok

Ubezpieczenie OC

Assistance BAZA

Zielona Karta

Ubezpieczenie AC

Twój udział w odszkodowaniu

0% zmień

[h=3]W tym zniżki

Twoja zadeklarowana zniżka[/h] Zniżka 60%

Zniżka 60%

No to się dowiedziałem Inspektor PZU ul. Nadbrzeżna 34

Dramatu tu nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy polecam założyć konto w Mbanku i cieszyć się z najtańszego OC na rynku jeśli znajdziesz taniej zwrócą różnice.

Nie jestem kosmitą nie przepłacam happy_bmw kolejny samochód mam w mBanku i kolejny rok za Bmw płace tyle samo od dwóch lat więcej zniżek się nie da :)

Byłem wcześniej w pzu,allianz itp. a tu samo OC z NW wyszło mnie ok 500zł za motor 2,5 L .

Ale jest dużo dodatkowych opcji i wcale nie drogich jak dodatkowe ubezpieczenie siebie,naprawa czy holowanie na prawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku tez mam w BRE ale w multibanku a to samo chyba. gdybym nie wzial na skladki miesieczne i dodatkowe ubezp to byloby niecale 500

zastanawiambsie tylko jak ubezpieczyc online auto po swapie. chyba mozna tylko przez konsultanta lub w biurze bo jak zaczne szukac rocznikowo i po modelu to nie znajde silnika 3000 ccm

Wysłane z mojego GT-N7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczyłem teraz składkę w tak mocno reklamowanej firmie która daje 70% zniżki Proama ..... i normalnie ja ******lę jakie jaja u nich wyszło 802zł lolol

Na chwilę obecną chyba nic taniej się nie znajdzie niż kwota z MBanku 547zł :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wyliczanie online to lipa, przykład: wyliczyłem za e34 2,0, online wyszło coś koło 940,00 :shock: , a że jestem stałym klientem to dzwonię i wyliczył mi 144,00 kwartalnie (czyli 576,00 zł) happy_bmw .........a że chciałem mieć OC od razu w ten sam dzień, nie ma sprawy, zapłaciłem kartą, online oczywiście i miałem wykupione OC na mailu w ciągu 15 minut a za 3 dni pocztą oryginały.

Więc najlepiej dzwonić albo przejść się do brokera czy multiagenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek to co wyliczyli mi najniższą skladkę 670 było właśnie po telefonie do Agencji Ubezpieczeniowej Signa tam gdzie do tej pory się ubezpieczałem.

To Proama jest gołą ofertą na OC żadnych dodatkowych opcji w tym nie było.

Mbank wyliczyłem normalnie przez stronę i wyszło 547zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak było , że musiałeś wypowiedzieć umowę przed jej wygaśnięciem bo inaczej automatycznie ją przedłużali ..... teraz też automatycznie przedłużają tyle tylko , że jeśli ubezpieczyłeś się w innym towarzystwie to możesz zrezygnować nawet po terminie w tym którym byłeś ubezpieczony do tej pory .... w tym roku weszła ustawa przeciwdziałaniu podwójnemu ubezpieczeniu.

Tak czy siak lepiej zrobić to przed wygaśnięciem starej polisy.

Fajna stronka z blankietami i instrukcją jak to ma wyglądać u konkretnego ubezpieczyciela :

Wypowiedzenie umowy OC - porady i wzory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory korzystalem z PZU (chyba bardziej z przyzwyczajenia niz z innego konkretnego powodu), czas poszukac kogos konkurencyjnego

wlasnie sprawdzilem oferte Mbanku (mam tam konto, nawet dwa :))

i jest prawie 50% taniej niz w PZU !!! w ktorym mam jeszcze dodatkowe znizki specjalne, za dwa miesiace koncza mi sie ubezpieczenia na autka wiec nie ma sie nad czym zastanawiac

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... teraz też automatycznie przedłużają tyle tylko , że jeśli ubezpieczyłeś się w innym towarzystwie to możesz zrezygnować nawet po terminie w tym którym byłeś ubezpieczony do tej pory ....

Masz coś na potwierdzenie pytanie_bmw bo w Twoim linku jest:

"Ważne: Pamiętaj, że wypowiedzenie możesz dostarczyć najpóźniej na dzień przed końcem ważności ubezpieczenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wiadomo było, że trzeba wypowiedzenie dostarczyć najpóźniej na dzień przed końcem ważności ubezpieczenia, ale tak jak napisał Mordulec coś mieli zrobić przeciwdziałaniu podwójnemu ubezpieczeniu i zrobili:

Zniknie problem podwójnego ubezpieczenia OC - Ubezpieczenia komunikacyjne - Ubezpieczenia - Wieszjak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz do mnie Link4 tarabanił , że zrobią ofertę specjalną lolol

Wątpię , żeby zeszli do stawki jak w Mbanku bo 100zł niżej ale potargować się można .... wypowiedzenie mam już wypisane kwestia tylko wysłania do nich ... ale dam im szansę niech pokażą jak traktują klientów przedłużających umowę kuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz do mnie Link4 tarabanił , że zrobią ofertę specjalną lolol

Wątpię , żeby zeszli do stawki jak w Mbanku bo 100zł niżej ale potargować się można .... wypowiedzenie mam już wypisane kwestia tylko wysłania do nich ... ale dam im szansę niech pokażą jak traktują klientów przedłużających umowę kuog

ja mam ubezpieczenie w link4 - najpierw zrobiłem wycenę poprzez różne strony. Nie pamiętam, gdzie mi wyszło najtaniej, ale później zadzwoniłem do link4 i tam mi konsultant wyliczył ponad 100zł taniej - nawet się nie musiałem targować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec - nie wiem, jak teraz, ale w zeszłym roku mBan wyliczył mi najniższe ubezpieczenie, bo niby byli partnerami HDI. Tyle, że ja wcześniej byłem w HDI i wyliczyli mi jeszcze mniej - pisałem o tym zresztą. Wiec jak chcesz urwać jeszcze te 100-120 zł, to spróbuj przejść się do biura HDI - może Ci wyliczą taniej, tak, jak w moim przypadku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...