Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a w m banku trzeba mieć chyba konto?? jak założę specjalnie dla OC to co wtedy?? nie chciałbym z tego konta korzystać bo mam w bzwbk....

nie wiem . Ja miałem wiec takiego pytania nikt mi nie zadawał i ja nie zadawałem. Ale chyba trzeba , bo jak spłacam co miesiąc ratę za całość która oni za mnie założyli za rok... wiec taka umowa kredytowa gdzie automatycznie mi ściągają z konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sam na własne życzenie przewaliłem się na 250pln, ubezpieczenie z Daytony mi wychodziło 30.09 więc zadzwoniłem 23.09 do Liberty z pytaniem jaką mają ofertę, auto ubezpieczone było poprzednio w PZU za 623pln za rok i podobnie wyliczyli mi w Liberty teraz, konsultant z Liberty w ostatnim zdaniu przypomniał mi też o konieczności wypowiedzenia w PZU na jeden dzień przed końcem... Podziękowałem kwitując że pamiętam... Cholerny tydzień minął mi jak jeden dzień i 30.09 obudziłem się z ręką w nocniku, zapomniałem wypowiedzieć i musiałem ubezpieczyć w PZU za 880pln ! Jestem z siebie strasznie dumny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie ja ubezpieczam swoje auta u gościa który ma multi agencje ubezpieczeniową w miejscowości Kobierzyce, z tego co wiem to działa również we wrocku ale biuro ma w Kobierzycach Powiem szczerze że wyliczałem składki u różnych agentów i nikt nie miał taniej W zależności od marki auta ubezpieczenie były u różnych towarzystw ponieważ dobierał OC i AC tak aby było najlepsze Oczywiście myślę że pewnie można znaleźć coś tańszego Ale ja się do niego przekonałem już dawno i nawet nic innego nie szukam Dla chętnych mogę podac jakiś kontakt pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze dla klientow Mbanku jest naprawde promocyjnie

Nie zawsze ;)

Poprzednie spotkanie z mBankiem opisałem w poprzednim poście. A teraz sytuacja z dzisiaj:

Dzwoni nieznany numer - oczywiście mBank. Gadka-szmatka czyli podawanie danych na temat samochodu (parę razy zastanawiałem się, czy gość mnie słucha?) i za moją za OC i NNW wyliczyli mi 590 zł w HDI bo są niby ich partnerem i taniej nie będzie. Parsknąłem śmiechem :)

[K]onsultant, [J]a

K: Czy w takim razie, przedstawiona przeze mnie oferta jest interesująca?

J: Jest zabawna, ale nie.

K: Czy mogę spytać dlaczego?

J: Już Pan spytał

K: ...

J: Tak się składa, że wczoraj byłem w HDI i mi wyliczyli 470 zł, więc dziękuję - postoję

Wniosek? Gdzieś tu się ukryła czyjaś prowizja jak mniemam, bo u gości, którzy ubezpieczają w różnych agencjach w jednym miejscu (tak, jak to opisywał Mordulec) wyliczyli mi mniej a dodatkowo dorzucili Assistance za frajer.

Moim zdaniem lepiej jest więc ruszyć swoje szanowne 4 litery i popytać, niż zdać się na internet, czy telefony :)

Edytowane przez Nobody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek? Gdzieś tu się ukryła czyjaś prowizja jak mniemam, bo u gości, którzy ubezpieczają w różnych agencjach w jednym miejscu (tak, jak to opisywał Mordulec) wyliczyli mi mniej a dodatkowo dorzucili Assistance za frajer. Moim zdaniem lepiej jest więc ruszyć swoje szanowne 4 litery i popytać, niż zdać się na internet, czy telefony

Dokładnie tak to wygląda jak opisałeś :)

Jak ubezpieczaliśmy BMWCorsę ostatnio to ta sama historia ubezpieczenie z Link 4 wyliczone poprzez agencję 700zł a to samo przez internet z tymi samymi parametrami bez pośrednio w Link4 wyszło 1200zł .... więc trzeba się targować i sprawdzać w różnych miejscach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe krzyczcie, że nie w temacie, chcę Was trochę pocieszyć, tutaj są takie wybrane marki i modele aut, że ubezpieczenie ich to wydatek rzędu 3.5tyś.zł miesięcznie! 40tyś.zł na rok to lekka przesada nieprawdaż? Nie chcę wprowadzać w błąd, muszę spytać kumpla co to za model był, ale chodzi o jaguara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe krzyczcie, że nie w temacie, chcę Was trochę pocieszyć, tutaj są takie wybrane marki i modele aut, że ubezpieczenie ich to wydatek rzędu 3.5tyś.zł miesięcznie! 40tyś.zł na rok to lekka przesada nieprawdaż? Nie chcę wprowadzać w błąd, muszę spytać kumpla co to za model był, ale chodzi o jaguara.

Krzyczec mozna i jest o co, bo roznice w zarobkach wg mnie sa mniej wiecej takie jak w kosztach ubezpieczenia wiec pi razy drzwi wychodzi na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja ubezpieczam w Mbanku 550 zł wychodzi mnie oc+nw ale mam jeszcze dodatkowe ubezpieczenie na wypadek w którym uległbym uszkodzeniu na 100tyś. i razem w płaceniu kwartalnie środki z wcześniejszą informacją pobierane są automatycznie z eKONTA i całoś to rocznie 700zł.

Można sobie dobrać wiele opcji holowanie,naprawę auta itp. fajna opcja...

Dużo ubezpieczycieli ma różne warunki np różni się do zniżek/zwyżek wiek kierowcy,ile posiada się prawko,czy będzie kierował autem ktoś inny itp. i także biorą pod uwagę kody pocztowe miast :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to prawda kody pocztowe miejscowości i szkodowość w tych miejsowościach ale i tak jako pierwsze jest brane marka pojazdu i pojemność,Potem ilu kierowców użytkuje i ile lat mają prawo jazdy'

ja płacę w mtu za samo oc 450zł jak za ta pojemnośc (1900) to trochę chore nie licząc tego że mam maxa zniżek i w ogóle z innymi premiami za bezszkodowość i w sumie 70% zniżki to nawet nie chcę znać ile wynosi 100% dla początkującego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU to porażka ceny maja jak PZU , a jeśli chodzi o wypłaty to dramat. Mojemu znajomemu za xenon lampę , zderzak , błotnik zapłacili 1700 zł po kosztorysie i interwencji adwokata musieli dopłacić kolejne 3000 zł jakby się człowiek nie upominał to byśmy jeździli wrakami. Ja pozostaje wierny tylko dwóm firmom PZU i Alliance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU to porażka ceny maja jak PZU , a jeśli chodzi o wypłaty to dramat. Mojemu znajomemu za xenon lampę , zderzak , błotnik zapłacili 1700 zł po kosztorysie i interwencji adwokata musieli dopłacić kolejne 3000 zł jakby się człowiek nie upominał to byśmy jeździli wrakami. Ja pozostaje wierny tylko dwóm firmom PZU i Alliance.

A jakie to ma znaczenie gdzie Ty jesteś ubezpieczony ??

Przecież jak ktoś przywali w Twoje auto i tak idzie z jego OC ?? czyli jak trafisz na kolesia z polisą MTU to co to zmienia , że Ty masz w PZU ??

OC szuka się najtańszego .... chyba , że piszesz o AC to wtedy inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie gdzie Ty jesteś ubezpieczony ??

Przecież jak ktoś przywali w Twoje auto i tak idzie z jego OC ?? czyli jak trafisz na kolesia z polisą MTU to co to zmienia , że Ty masz w PZU ??

OC szuka się najtańszego .... chyba , że piszesz o AC to wtedy inna bajka.

Prawdę mówisz ale widzisz ja zawsze odszkodowanie biorę z PZU a robi się to tak.

Wykupujesz pakiet AC+OC+NW na moja 320 wyszło 1890 zł na rok + masz o 20% podniesiona wartość pojazdu do 34.000 zł. Teraz w razie stłuczki i winy kolesia wzywam pomoc drogowa PZU i zgłaszam szkodę przez AC tym samym wszystko prowadzi mija ubezpieczalnia, a później ubezpieczalnia sprawcy pokrywa koszta mojej. Robi się regres na AC nie traci się przy tym zniżek i innych takich bajerów a kasy ma się 100% nie 40% jak toi płacą MTU, AxA, i inne badziewiaki.

Naprawdę pewny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówisz ale widzisz ja zawsze odszkodowanie biorę z PZU a robi się to tak.

Wykupujesz pakiet AC+OC+NW na moja 320 wyszło 1890 zł na rok + masz o 20% podniesiona wartość pojazdu do 34.000 zł. Teraz w razie stłuczki i winy kolesia wzywam pomoc drogowa PZU i zgłaszam szkodę przez AC tym samym wszystko prowadzi mija ubezpieczalnia, a później ubezpieczalnia sprawcy pokrywa koszta mojej. Robi się regres na AC nie traci się przy tym zniżek i innych takich bajerów a kasy ma się 100% nie 40% jak toi płacą MTU, AxA, i inne badziewiaki.

Naprawdę pewny sposób.

Super :) ... spróbuj wykupić AC na coś sprzed 2000 roku :) ... a cały temat jest o OC a nie AC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU nie ma wprowadzonego wieku auta jeśli chodzi o AC - nie trzeba próbować ale opłacić

OK ... to jak będziesz się wiedział z jakimś agentem to zapytaj o wysokość składki AC za powiedzmy E36 328i powiedzmy z 97 roku i zapytaj o składkę np. na E46 328i z 2002 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E34t, wszystko jest zapisane w umowie. Jak masz do zaplacenia za OC w dajmy na to 3 ratach, to nawet jak po pol roku sprzedasz auto to musisz zaplacic za nie do konca roku, a dopiero pozniej piszesz pismo, ze prosisz o zwrot pieniedzy powolujac sie na umowe k-s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ... to jak będziesz się wiedział z jakimś agentem to zapytaj o wysokość składki AC za powiedzmy E36 328i powiedzmy z 97 roku i zapytaj o składkę np. na E46 328i z 2002 :)

Dokładnie ;)

Rozumiem wykupowanie AC na starsze auto, jeśli ktoś robi z niego perełkę - Bawarjan, Tazunio, Kosa i im podobni. Tylko niestety to się wiąże z niemal identycznymi stawkami, jak za auto dużo młodsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie nie dawno płaciłem OC i jestem w szoku bo obeszłem wszystkie ubezpieczlnie i w PZU wyszło mi naj taniej moją bunię około 150 zł taniej ni w innych ubezpieczalniach za cały rok, ale żony Fiestę 1.1 w PZU już się nie opłacało bo około 80 zł więcej na rok niż w inych ubezpieczalniach, więc morał taki że duże pojemności to tylko w PZU:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...