Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Bylem na gajowej. 980 mtu, 1100 L4 tylko na mnie. Na dodatek Pani za biurka tez jezdzi BMW to odrazu forum poleciliem:P haha

musze sie zastanowisc, alianz chyba dobra firma i jakis asistans do tego jest, MTU L4 wsumie nie znam.

Edytowane przez galone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi dzisiaj przyszło za moją żółtą strzałe 1086 zł :lol: samo OC; niby mam zwyżkę

50% za wiek ( nie ukończone 29 lat)-ubezpieczenie w Allianz'ie.

Koniecznie musimy udać sie na Gajową i muszę ładnie uśmiechnąc się do męża, aby "pożyczył" mi swoje zniżki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? Bez jaj, za corsinę tyle ciapy? Jaka dziwna granica 29lat? Co to za firma? Zawsze było 26 lat jak dobrze pamiętam.

Nem, faktycznie jakby przeliczyć, mniej wiecej 40% wypłaty to w Pl też chyba podobnie wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ze ubezpieczalem Beemke w maju i o niczym takim nie slyszalem

Czechu jakbys rate płacil w sierpniu, wrzesniu to bys zobaczył jak cudaki dowaliły. Toz to szok.

No chyba, ze sa dla Ciebie łaskawi przez to pełne bezpieczenie domu, fury, jachtu, samolotu:mrgreen:

Edytowane przez Grzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Casco PZU zaśpiewało mi 4500 zł,natomiast w Commercial Direct 1700 zł.

PZU jest najlepszą firmą do wypłacania odszkodowań- tak sie mówi na mieście :)

W PZU jest jeszcze opcja AC na oryginalnych cześciach i podrubkach- w bezdaszniku było to ok 150zł/rok, a kwota osculowała ok 4200zł/rok

Jak dzwoniłem do ASO BMW to sam dach kpl. kosztował ok 20tys :)

Ja mam -50%, za 318/319 płacę w AVIA z NW- 465zł/rok blachy DW i mam w tym bezpłatne holowanie, a jak padnie mi rozwale furmankę to naprawiają mi "u siebie" i dostaję fure zastępczą.

A zniszki narobiłem sobie na motorowerze ogar i płaciłem/płace 32zł/ rok bez NW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mi dzisiaj przyszło za moją żółtą strzałe 1086 zł :lol: samo OC; niby mam zwyżkę

50% za wiek ( nie ukończone 29 lat)-ubezpieczenie w Allianz'ie.

Koniecznie musimy udać sie na Gajową i muszę ładnie uśmiechnąc się do męża, aby "pożyczył" mi swoje zniżki :D

I byliśmy na Gajowej..... nie ma rewelacji 727,12 w LINK4, ale jest tylko na mnie. W L4 nie ma zniżek męża, a w PZU, gdzie jest taka opcja, to OC z jego zniżkami wyszło ok 950 zł :lol:

Trochę mnie serce boli jak mam zapłacić taką kwotę ubezpieczenia za corse ( to jest 1/6 jej wartości :bag:), ale cóż .... poboli i przestanie ;) a jeździć trzeba, za wygodę i niezależność trzeba płacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I byliśmy na Gajowej..... nie ma rewelacji 727,12 w LINK4, ale jest tylko na mnie. W L4 nie ma zniżek męża, a w PZU, gdzie jest taka opcja, to OC z jego zniżkami wyszło ok 950 zł

... a nie mówiłem :lol: ... tak to jest jak się męża nie słucha , chciałem auto wziąć na siebie przy kupnie to był strajk okupacyjny więc teraz płacz i płać :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem do babki z Lubina właśnie z PZU. 60% zniżki na OC i 40% na AC (współwłaściciela). Rozmowa telefoniczna, wysłała polisę pocztą. OC, NW i MiniCasco niecały tysiak (rozbity na dwie raty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolego następnym razem przed końcem okresu polisy OC zapytaj w Mbanku jak będą mieli promocje najtańsze OC a robią ją kilka razy w roku to nigdzie nie będziesz miał taniej jak w Mbanku a mało tego jeśli masz konto u nich to na oc zabierają z konta po wcześniejszej informacji żeby taka suma była na koncie a mało tego polise można odrazu wydrukować z netu a potem kolorową przysyłają pocztą :) Na prawdę taniej ja nigdzie nie miałem mimo 60% zniżek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego następnym razem przed końcem okresu polisy OC zapytaj w Mbanku jak będą mieli promocje najtańsze OC a robią ją kilka razy w roku to nigdzie nie będziesz miał taniej jak w Mbanku a mało tego jeśli masz konto u nich to na oc zabierają z konta po wcześniejszej informacji żeby taka suma była na koncie a mało tego polise można odrazu wydrukować z netu a potem kolorową przysyłają pocztą :) Na prawdę taniej ja nigdzie nie miałem mimo 60% zniżek :)

Sprawdzałem kilka razy Mbank i niestety ale chyba trafiałem na ich dni "bez promocji" bo wychodziło kilka stów więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś obliczałem i było najtaniej w M banku:) ale to zależy dla kogo i jakie auto itd itp.........

Jestem klientem MBanku ok 7lat. i faktycznie wyliczyli mi najtaniej z rozłożeniem na 12 rat gdzie w skali roku dopłacam ok 90zł. Problem u mnie jest inny zawsze służbowe auto wiec zniżek nie mam na swoje i płacę całe 100% , zwyżek też nie mam ani za wiek ani za prawko . A co do innych firm to Aviva wyliczyła mi2490zł. ( za rok ) inne firmy podobnie dletego wybrałem MBank gdzie i tak cena za OC mnie zabija 1952zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...