Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Pomyśl teraz ilu jest takich którym nie będzie się chciało podejść zapytać i zapłacą na poczcie :) Ile to musi być pieniędzy to łepetyna mała więc nie wydaje mi się aby to były przypadkowe "pomyłki"

Takich ludzikow jest pewnie pare milionow I Ciekwae gdzie te 100pare milionow trafia ????? znajac zycie sa dobrze wyprane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh ja mialem akcje kupujac swoja beemke umowe spozadzilem troche lipna bo ja bylem glownym wlascicielem a moj ojciec wspol (zalezalo mi na znizkach) udalem sie do Allianzu i wspaniale mnie poinformowali ze skoro niemam ukonczonych 26lat jestem glownym wlascicielem to nieuwzglednia mi znizek za to doloza 30%bonus za wiek skladka roczna 3030zl :) nogi mi sie ugiely. Po 15min dostalem telefon z Link4 z oferta na poprzdnie auto poprosilem o wycene OC na nowe i okazalo sie ze uwzglednia wszystkie znizki, niebedzie wzwyzki za wiek i tak za rok place 604zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć:)

Zadzwonie do nich jutro,bo też we wrześniu mi wychodzi OC.

Póki co czwarty sznurek zażyczył sobie coś około 1800zł,MTU, gdzie miałem dwa auta ubezpieczone 1286(coś takiego) a axa 900z hakiem. czwarty sznurek pod tym względem jest niezły-reklamują sięjako tacy tani a już drugie podejście moje z nimi i znów są najdrożsi w zestawieniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec ma racje co roku nalezy wyszukiwac czegos nowego rok temu ojciec ubezpieczajac Omege B 2.0 w jakiejs firmie zaplacil 660 zł w tym roku chcial przedluzyc automatycznie i przysłali blankiet na 1300 zł ! ojciec zrobil mega wojne ze w tamtym roku bylo 660 i po roku jako przedłuzenie dowalili x2 cene i co sie okazało ? zwrocili mu kase z 1300 do tego 660 ! oszusci ...

Ja ubezpieczylem swoje 525 w axa za 650 i w grudniu mi sie konczy :) zobaczymy co zaproponuja i w razie czego opisze to szybciutko na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam wyboru :D tesc jest w Allianzie, wbilem go w dowod jako wspolwlasciciela i mam o wiele nizsze oplaty. Pamietam jak obliczalem do swojej beemki to w AXA za OC i AC z moimi znizkami ubezpieczenie na rok uwaga :D 10 000 zl. Generalnie jakby ktos chcial obliczyc sobie ubezpieczenie to niech napisze do mnie PW z danymi samochodu dokladnymi (marka, rok, dokladna! pojemnosc, wyposazenie itp.) i ze swoimi znizkami. Moze cos sie wyduma ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec minionego roku w Polsce wprowadzono w życie wymogi Unii Europejskiej, które dotyczą zwiększenia sum gwarancyjnych w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych.

stąd jest podwyżka w opłatach, też dostałem blankiet z wyższą składką niż w poprzednim roku (w sumie kilkanaście zł ale zawsze, mimo nabycia kolejnych 10% zniżki), napisałem grzecznie że chyba sobie jaja robią i niestety prawdopodobnie zrezygnuje z ich usług.

Następnego dnia Pani do mnie zadzwoniła, podała nową cenę, powiedziałem że mam jeszcze taniej gdzie indziej, Pani spytała się ile tanie, wymyśliłem jakąś kilkudziesięciu złotową kwotę, po czym Pani podała ze swojej strony jeszcze niższą i tak z ok. 540 pln zeszlismy do 477 za e34 525i za rok :)

a więc nie łapać tego co nam proponują tylko targować się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Agencja ubezpieczeniowa SIGNA Adres: Ul. Gajowa 32 ( okolice PKP, PKS) 50-519 Wrocław tel: 71 796 76 57 fax : 71 796 76 58 http://tanieubezpieczenie.eu/ ... ale do rzeczy .... przybyłem zobaczyłem i ...... się lekko zdziwiłem mianowicie (nie chwaląc się blankietem na 740zł z PZU) poprosiłem o wycenę gdzie będzie najtaniej , Pani przeliczyła i jakież było moje zdziwienie bo najtaniej wyszło znowu w PZU ..... ale nie 740zł tylko ..................... 584zł Wiem wiem tego nie da się wyjaśnić ................. ale jakim kurde cudem za to samo w tej samej firmie przez posrednika mozna dostac blisko 150zł rabatu (moje znizki zwyzki wiek ani rozmiar buta się nie zmieniły w tym czasie ) Dlatego nie płaćcie tego co Wam przysle ubezpieczyciel w ramach kontynuacji składki tylko sami sprawdzcie ile tak na prawde można na tym zaoszczędzić chociażby w takiej agencji do jakiej ja się wybrałem.

No to odgrzewam kotlecika , kolejny roczek minął ..... tym razem nieco wcześniej bo w porę się zorientowałem , że lecimy na dwa tygodnie a mi w połowie wakacji kończy się OC .... w każdym razie tradycyjnie wycieczka do Signy ... burza mózgów i zaczęło się tradycyjnie od 1450zł ... 1230zł .... 980zł ... pośmialiśmy się i przeszliśmy do konkretów kontynuacja w PZU niestety 695zł ... natomiast tym razem Link4 okazał się najbardziej promocyjny 591zł za cały rok :)

Oczywiście wszystko na miejscu czyli wypowiedzenie umowy w PZU , podpisanie nowej umowy z Linkiem i gra gitara

Reasumując mimo pierdzenia w różnych mediach o podwyżkach kryzysach , za małych ogórkach , nieekologicznych żarówkach 100W i innych cudach odnoszę wrażenie , że nasza egzystencja zaczyna przypominać Proces świętej pamięci Frania Kafki .... wmawia się nam różne kity z każdej strony jesteśmy atakowani i straszeni a co gorsza zaczynamy wierzyć w to ***** które nam serwują i sami się dostosowujemy , odrobinkę przy tym się pow****iamy .... ale przełkniemy to wszystko i będziemy tankować bajurę po 5zł .... bo tak nam mówią że tyle kosztuje na świecie .... dobra spadam i widzimy się za 2 tygodnie na torze Reeeeeeeeeeeedeco :drunk:

PS... oczywiście po raz kolejny polecam tą firmę i zachęcam wszystkich do notorycznego zmieniania ubezpieczycieli i nie przepłacania :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo Marcin drogo, może to kwestia zameldowania

mi jak przyszedl znowu papier z troche dziwna jak dla mnie kwota, ponownie oodzwonilem i podalem ten sam argument, "a bo w xxx dawali mi mniej", a jak pani zapytala "a ile Panu proponowali"? wymyslilem sobie kwote ale realna, i z ponad 650, zeszlismy na 520 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyslilem sobie kwote ale realna, i z ponad 650, zeszlismy na 520

Obawiam się że to jednak zameldowanie sporo miesza kwotach , tak czy siak u mnie wyszło 70zł więcej niż u Ciebie więc bez dramatu :)

Ale sam przyznasz że kwoty 1400zł to dopiero jest niezły cyrk w porównaniu do 590zł :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sam przyznasz że kwoty 1400zł to dopiero jest niezły cyrk w porównaniu do 590zł

Mowisz? To wyobraź sobie moja minę, kiedy mBank zaproponował mi (jako dla stałego klienta) 2300 zł za OC - po 60% zniżki ojca - za Ibize 1.5L :lol:

W życiu sie tak nie uśmiałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio! Ja się tej babeczki pytam czy jej się tam przypadkiem zera nie podupcyły, a ona do mnie, "nie, dlaczego?"

Niektóre ubezpieczalnie klasyfikują Nas, jako "młodych kierowców" (czyli naliczają zwyżkę) aż do ukończenia 27 roku życia, co dla mnie jest nieporozumieniem i chyba z mBankiem tak właśnie jest.

Zaś inne np Warta ma w (_!_) Nasze zniżki wyrobione u innych ubezpieczycieli i startuje sie u nich od 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamietajcie, ze jak wszystkie ubezpieczenia bedziecie mieli w jednej agencji (dom, samochod, zycie, firma itp.) to bedziecie i tak mieli taniej niz wszedzie. Ja mam wszystko w allianzie i pomimo mlodego wieku mam juz na OC 30% znizek o ile sie nie myle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

idz do jakiegoś punktu co mają np10 ubezpieczalni pod sobą i wyliczą ci najlepszę oc:) a to co piszesz to wiele ja płace 800zł z nw itd w pzu i mam tak jak ty tzn Właściciel pojazdu ma 60% a ja nic!!pierwsze lepsze co znalazłem we wrocławiu http://www.ubezpieczeniowecentrum.pl/index_multi.html mają kilka ubezpieczalni i wyliczają w której najtaniej

Edytowane przez Dyziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galone ja byłem w podobnej sytuacji i na 2,5 litra wyszło mnie najtaniej w PZU - 889zl OC + NW. Allianz tez mi dosc kosmiczna kwote naliczył, zobacz u siebie, pochodz po ubezpieczalniach, to na pewno znajdziesz cos tanszego, chociazby wspomniane PZU.

Edit.: Teraz zobaczyłem, ze jestes z Wro to mozesz podjechac tam gdzie Mordulec polecal wczesniej w tym temacie.

Edytowane przez Kosa325i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alianz to teraz z tymi cenami na glowe upadl. Ja rowniez od nich ucieklem mialo byc 780zl przy pelnych znizkach w Alianzie. Przeszedlem do link4 OC 430zł pelne zniżki, Mini AC PZU cos koło 500zł. Poszukam numer do mojej agentki spoko babka na pewno cos dobrego Ci znajdzie. A przyjmuje na legnickiej.

Znajde numer to wkleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w Allianzie tanio, ale wszystkie ubezpieczenia mam w Allianzie (chata, zycie, samochody) i wtedy to sie naprawde oplaca. Nieoplacalne jest posiadanie wszystkich ubezpieczen w innej agencji. U mnie 30% znizek, u tescia 60%, OC AC i NW plus ochrona prawna w Allianzie na rok ok. 2300zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allianz podobno chce sie wycofac z ubezpieczen OC. Przynajmniej kumplowi tak kobita w agencji powiedziala jak mu wyliczyla ubezpieczenie na 1500zl przy 30% za Honde 1.4.

Sedana mam w Link 4 rocznie wychodzi 640zl, Turasa w PZU 760zl rocznie.

BTW.

Ubezpieczajac 2lata temu sedana w L4 polise bralem na Ojca 60% znizki, rok temu jak poprosilem ich o zaswiadczenie, ze znizkami to przyslali je na oje nazwisko z 60% znizki a powinno byc 20% :) i jakims dziwnym fartem mam 60% !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...