Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zlot w nysie oczami szanownych Państwa z KLUBU KLB


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

mam prawo uważać że atmosfera Waszego klubu mi nie odpowiada, mam prawo mieć zdanie takie a nie inne a Wy macie prawo mieć to w d**** i nie wpuszczać mnie na spoty. zreszta nie jest to potrzebne, bo na nie przyjeżdzam i nie płacze z tego powodu.

_________________

Wyobraż sobie ,że ja też mam prawo do tego by ocenić Twoją paplaninę i Ciebie jako tak jak chce czyli gówniarstwo.To ,że nie przyjeżdzasz na spoty to twój interes i wierz mi nikt tez i za Tobą nie płacze :drunk:

Zacytuję jeszcze raz ciebie bo tak wielce dziwi cie poziom wypowiedzi

czytając tylko Wasze wypowiedzi pokazujecie poziom forum

Przypominam tylko ,że próbowałem się zniżyć do Twojego głupkowatego poziomu wyrażania opini ale obawiam się ,że pokonasz mnie doświadczeniem :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dokladnie przeczytalem temat i konflikt ktory zaistnial.I to nie bylbym ja gdybym tez sie w spiencie nie wciął ;P

Zastanawia mnie jedno.Skoro panowie sami ruszyli temat na swoim forum bardzo negatywnie i ostro wysmiewajac,krytykując itp.

A teraz sami przyjmoja tryb obronny wybielajac sie i zmieniajac wersje tak aby byly na ich kozysc to swiadczy tylko o tym jak bylo naprawde.

Spodobala mi sie jedna z wypowiedzi Adams'a pytajaca swoich kolegow z KLB czy Maxbimmer grupowo ich nie zgwalcil skoro w nich az tyle wrogosci-moze nie Maxbimmer? ? ? pytanie_bmw

A moze wlasnie to was tak boli,zamiast szczeniackich zadym,alkocholizmu,pijackich szalenstw autami,ziola itp. Spotkaliscie ludzi na poziomie,ktorych inteligentna i kulturalna zabawa jest niezrozumiala dla kogos kto zyje jeszcze przekonaniem iz cwaniactwem i hukami zdominuje i podporządkuje sobie nowo poznanych ludzi. . .

wlasnie tak. . . Chcieliscie od startu pokazac co to nie wy,jakie to z was kozaki i buraczane gląby ktorych myslenie zamyka sie do tego komu by nie przewalic zeby pokazac kto wazniejszy,potem szczycic sie kogo to w ch..a nie zrobiliscie i na koniec krytykowac.

Nie tedy droga dzieciaki

Wiecie co,przejrzyjcie nasze forum i zobaczcie jak powinny wygladac wspolne imprezy miedzyklubowe.

Przepraszam caly maxbimmer za moje slowa i prowokacje w strone idealnych i jakrze pokrzywdzonych członkow KLB. Jednakrze pragne nadmienic iz moje slowa skierowane są tylko do czlonkow klubu KLB ktorzy rozpoczeli niepotrzebne komentarze i docinki.

Domyslam sie ze lektura nie pozostanie bez echa,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaspri, nie zagalopowałeś sie zanadto? chociaż w sumie ludzie za takie psychoanalizy płacą ciężkie pieniadze, ja miałem za frajer :D przy najblizszym spotkaniu wisze browar ;)

co do wyjazdu do Nysy, po raz kolejny stwierdzam że sie nie wypowiem, bo mnie nei było. znam dahrka bardzo dobrze i wiem że nie jest fanem zielska, palenia kapcia czy wiejskich zlotów. ale jakoś mimo wszystko żeście sie nie dogadali - bywa. on Was uważa za cwaniaków, Wy jego za gówniarza i gitara, każdy ma do tego prawo. o co taki pisk? chłopaki liczyli na mega wyjazd a wyszła lipa - popłakali sobie na forum, Wy sie zdenerwowaliście, ochrzciliscie nas (a właściwie nie wiem czemu mnie przy okazji, skoro mnie nie było) gówniarzami no i fajnie. wyglada na to, że do jednego kółka wzajemnej mastur.. TFU adoracji nie bedziemy należeć. smutno Wam? mi też nie...

ps. Dziki, swietny dowcip, znasz jeszcze jakieś? jesli tak, to ich przypadkiem nie pisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcipy?:)padam-Znam Adams ale być może byś ich nie zrozumiał:)Gwoli ścisłości dla humoru,dowcipu i tego typu spraw jest specjalnie przygotowany dział:)I sorry ale ty mi nic nie bedziesz zabraniał żebym przypadkiem ich nie pisał:))

Pozdrawiam

Na nasze spoty przyjeżdzają nowi,młodzi ludzie i jakoś nie mają takich doświadczeń z maxbimmerem jak Ty czy Twoi kompani ktorzy byli w ostatnio w Nysie a wystarczy tylko zachować kulturę osobistą-nie spotkałem sie z takim zachowaniem jak Twoich kolegow wcześniej a Forest to poukładany facet i gdyby koledzy zachowali sie w porządku to i nie byłoby tematu:)I tu faktycznie Adams nie możesz nic dodać,choćby z racji,że Cie tam nie było.

Masz jednak coś do nas pisząc m.in"zakompleksione dupki" a my do Ciebie m.in.bo próbujesz sie wybielać, i nikt sie nie napina:)

Wypad w nysie Maxbimmera i BKP był udany zarówno po jednej jak i po drugiej stronie-no coż KLB jednak nie potrafił się tam znaleść.

Wyciągnijcie sobie wnioski z tej akcji jeśli chcecie "integrowac"sie z innymi klubami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i po przywitaniu w stylu (ani czesc ani pocałuj mnie w dupe)" - sory, ale to bardzo dziwne, bo wszyscy podeszliśmy i podaliśmy praktycznie kżdemu rękę

"Forest ich wyjebał z namiotu jak wieczorem cos zaczeli sapać ze cos im nie pasowało" - po pierwsze nie wyjebał tylko burzył a po drugie to dziwne, że atmosfera rozluźniona, gadamy sobie normalnie, każdy się śmieje, kolega powiedział w ramach żartu oczywiście "ugryź suchara" do alasziego a ten do niego z ryjem czy w pierdol nie chce no i od tego się zaczęło.. My byliśmy naprawdę nastawieni przyjaźnie i pełni nadziei na fajnie spędzony czas tym bardziej że na zimowym spocie w styczniu było wszystko ok.

Myślę, że jest trochę niesprawiedliwym oczerniać nas i winić za wszystko, bo nie wszystko było naszą zasługą.

Koledzy z BMW Klub Południe nie "wyjebali nas" tylko sami się po chwili ocknęliśmy, że przecież namiot Maxbimmera jest dalej więc uderzyliśmy do was.

Trudno się też dziwić, że poprosiliśmy o miejsce skoro bardzo padało i mokrzy byliśmy (troche wyrozumiałości). Ogólnie kochać się nie musimy, jeśli macie straszny żal możecie usunąć mnie z forum, nie życzę sobie jednak obraźliwych uwag na swój temat. Aha i w woli ścisłości, nie jesteśmy typami zażynania swoich samochodów (e34 była mowa ze spotu bmw klub kępno), nie jesteśmy też gówniarzami itp.

Kochamy tą markę tak samo jak wy!

Życzę szerokości.

Siedziałem metr od was więc pozwolę sobie na małe sprostowanie.Alaszi nie puścił tekstu "czy w pierdol nie chcesz" tylko stwierdził,że nie znacie się na tyle byście targali z niego łacha i zawinął się spac.Wasze komentarze typu "co za frajer,u nas by nie kozakował"...no cóż,były co najmniej nie na miejscu tym bardziej,że wypowiadane przy koledze Alasziego a za taką osobę się uważam.Powiedziałem więc do któregoś z was (tego bez dziewczyny) "kolego przestań sapac".Zamiast dac sobie spokój i zważac na słowa,wy dalej - "ale dziadkowozy,jak tu jest hu*owo,więcej tu nie przyjadę,zjeb*** ludzie tu są".Więc zasugerowałem,że jeśli się wam cokolwiek nie podoba to możecie pozbierac krzesełka i wypierd**lac na łąkę.Fakt,użyłem dośc mocnych słów ale wydaje mi się,że i tak mieliście farta bo gdyby na moim miejscu siedział ktoś bardziej nerwowy cała sytuacja miałaby mniej szczęśliwe zakończenie dla waszej dwójki.Poszedłem z Młodą do WC i gdy wróciliśmy już was nie było.Co było raczej rozsądnym posunięciem z waszej strony.Mała rada na przyszłośc - jeśli jedziecie gdziekolwiek,jeśli spotykacie się z ludźmi których nie znacie to nie zaczynajcie od tekstu "weźcie się posuńcie bo nie będę kur*a stał na deszczu" i takie komentarze jak w/w rzucajcie między sobą tak by nikt ich nie słyszał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze komentarze typu "co za frajer,u nas by nie kozakował"...no cóż,były co najmniej nie na miejscu tym bardziej,że wypowiadane przy koledze Alasziego a za taką osobę się uważam.

<bmw_2> :drunk:

dalej juz sie nie wypowiadam juz poległem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam panowie ,że farta mieliście i powiem szczerze ,że gratuluję idiotyzmu ,żeby przyjeżdżać do kogoś i walić takie komentarze bo mogło to się inaczej dla was skończyć.

w każdym razie bawcie się dobrze na waszych spotach i problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam panowie ,że farta mieliście i powiem szczerze ,że gratuluję idiotyzmu ,żeby przyjeżdżać do kogoś i walić takie komentarze bo mogło to się inaczej dla was skończyć.

a u Was niby wszyscy tacy spokojni, z dziecmi i wogóle ;]

najpierw wywołaliśmy fale wspomnien z pierwszego razu na spocie maxbimmera, teraz agresji, no wiecie co... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i jak zwykle mam mega subiektywne wnioski co do

wypowiadanych tu tez , czyli standardowy atak polityczny w moim stylu :drunk:

chlopaki tez sie wlasnie przekonali ze to zakompleksione dupki.
Maxbimmer zaprezentowało straszne dno, mój drugi i ostatni wyjazd na ich spot.
było bardzo mało ludzi z którymi można było spokojnie pogadać, za to było MULTUM cwaniaczków i kozaków
A takich wsioków jak na maxbimmerze to jeszcze nie spotkałem

Najpierw sobie chłopaki pojezdzili po nas konkretnie na "swoim terenie" uklon_bmw :lol:

A później się dziwią, że: "zawsze tylko ta sama ekipa przyjeżdża nikt więcej." A no sami są sobie winni

Ta wypowiedz bardzo mi sie spodobała , ja tam sie ciesze jak przyjezdza własnie

sprawdzona ekipa ktora ma pojęcie jak sie ludzie powinni zachowywać w towarzystwie

bez różnicy czy jest to totalny plener pod namiotami , orszak weselny z mszą w

kościele czy popijawa w knajpie , jakąś kulture i poziom należy sobą reprezentować.

Ludzi ktorym podobnie jak Wam ucieche sprawiało katowanie biednej beemki

przewineło sie przez nasze forum pare setek i jakos nikomu z nas ich nie brakuje

do szczescia , dlatego od dawna wyznajemy w klubie zasade JAKOŚCI ponad ILOŚCIĄ :drunk:

czytając tylko Wasze wypowiedzi pokazujecie poziom forum. apropos mojej wypowiedzi zacytowanej w pierwszym poscie - coś zabawnego jest w tym, co napisałem? bo nie dostrzegam, ale może mam kiepskie poczucie humoru.

Adams to Wasze komentarze zapoczątkowały ten temat , wiec to Wy pokazaliscie

poziom swojego forum , my jedynie ustosunkowalismy się do waszych jakby nie

patrzeć obraźliwych i kłamliwych wypowiedzi co do faktycznego przebiegu wydarzeń

w nysie :wink:

staty nie chcą podskoczyć na naszym forum nawet jak gołe baby wrzucam, więc Wasz zlot w nysie tym bardziej tego nie dokona.

Chyba nie załapałes o co chodziło z tymi statami , tak czy siak mysle ze uni-IP macie

wiecej niz wcześniej :wink:

"i po przywitaniu w stylu (ani czesc ani pocałuj mnie w dupe)" - sory, ale to bardzo dziwne, bo wszyscy podeszliśmy i podaliśmy praktycznie kżdemu rękę

Cóż mnie chyba ominął ten zaszczyt , bo nie przypominam sobie takiej sytuacji ale

luz niech bedzie ze tak było jak mowicie :wink:

a po drugie to dziwne, że atmosfera rozluźniona, gadamy sobie normalnie, każdy się śmieje, kolega powiedział w ramach żartu oczywiście "ugryź suchara" do alasziego a ten do niego z ryjem czy w pierdol nie chce no i od tego się zaczęło..

Zaczeło sie od tego jak z kurwą na ustach przyszliscie sie przywitac do nas pod

namiot , masz racje miejsca było bardzo mało ale mimo wszystko poprzestawialismy

wszystkie stoliki i krzesła wzdłuż całego namiotu tak zebyscie sie zmiescili

jak sie pozniej okazało był to niepotrzebna życzliwosc z naszej strony.

Co do Alasziego to nie wiem od kiedy sie z nim znacie ale ja mimo ze znam go juz

dosc długo to takich wątpliwej "jakosci" zartów bym nie mowił , wsumie to dziwie sie

ze ograniczył sie tylko do werbalnej riposty a nie wytłumaczył Wam tego dobitniej.

My byliśmy naprawdę nastawieni przyjaźnie i pełni nadziei na fajnie spędzony czas tym bardziej że na zimowym spocie w styczniu było wszystko ok.

Nie no jasne a my bylismy wrogo nastawieni , nawet zasieki zrobilismy zeby nikt

do nas nie podszedł w nysie :P

Nie kumam zbytnio co ma spot zimowy do Waszego fatalnego zachowania w Nysie :?:

Myślę, że jest trochę niesprawiedliwym oczerniać nas i winić za wszystko, bo nie wszystko było naszą zasługą.

Przeciez to Wy nas obwiniacie za kiepski spot i obrażacie :lol: My od Was niczego

nie chcielismy ani nawet nie skomentowalismy Waszego zachowania w naszym

temacie o imprezie plenerowej wiec przestań kity wstawiać :lol:

Ogólnie kochać się nie musimy, jeśli macie straszny żal możecie usunąć mnie z forum, nie życzę sobie jednak obraźliwych uwag na swój temat.

Powtórze się To Wy nas obrażacie , sami w tej chwili udając męczenników jakoby

cały Maxbimmer sie na Was uwziął :lol:

Rzeczywiście, po raz pierwszy masz rację, jest związana z nami, ale czy to była nasza zasługa to już temat na zupełnie inną dyskusję, wszyscy wiemy kto zaczął burzyć...

No tak jak juz ustalilismy to Wy zaczeliscie burzyc od samego początku <bmw_4>

najpierw wywołaliśmy fale wspomnien z pierwszego razu na spocie maxbimmera, teraz agresji, no wiecie co...

A Ty adams nie wiem po co bawisz sie w adwokata i wypowiadasz sie za ludzi ktorzy

przez tą całą akcje nie maja nawet odwagi niczego napisac otwarcie na forum ...

Zachowują sie dokładnie tak samo jak w nysie czyli kozaczki ktore potrafią gadac

tylko za plecami bo na tyle tylko wystarcza im odwagi.

Inna sprawa ze próbujesz w moim przekonaniu w marny sposób zamydlic troche

meritum sprawy , własnie przez takie teksty "fala wspomnień z pierwszego razu ...."

Jak sądze zaraz z braku argumentów zaczniesz sie bawic w poprawianie literówek

i błędów ortograficznych w postach :wink:

Masz racje nie musicie nas lubic a my nie musimy was lubic <bmw_1>

Chociaz tak w sumie to kurde my sie nawet nie znamy :lol: :lol: :lol:

Ale cóż to nie my zaczelismy taką idiotyczną akcje :lol: tylko niestety Twoi koledzy

ktorych nie wiem po jaką cholere starasz sie bronić :wink:

A cała sprawa tak naprawde była bardzo prosta :

-był sobie spot

-przyjechało towarzycho

-chcieli zabłysnąć jakie to z nich kozaki

-swoimi tekstami nie trafili w nasze klimaty

-telerancja z naszej strony została poddana mocnej próbie

-nastąpiło zmęczenie materiału

-kilka słów prawdy na żywo pod namiotem z naszej strony

-a potem gorzkie żale na forum

ot i cała prawda i nie ma o co tu dalej walczyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec, tez masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? czy prowokujesz po prostu? nie bawie sie w niczyjego adwokata, zwisa mi zlot w nysie bo nie po to nie pojecałem na niego żeby teraz wypowiadać sie na jego temat. proste jak sranie. odniosłem sie do czegos innego, jak nie załapałeś czego to prosze przeczytaj moje wypowiedzi jeszcze raz. argumentów nie potrzebuje bo niby na co - ze nie pasuje mi klimat maxbimmera? to dość subiektywne odczucie, wiec argumentów nie da sie na to znalezc. co do statów - to był taki żart na rozluźnienie sytuacji. konczac, co miałem do powiedzenia, to powiedziałem, myśle że nie ma sensu dalej ciągnąć tematu bo kazdy kij ma dwa konce.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Adams'ie , poniżej znajdują sie Pana posty :

wywołany do tablicy to jestem

gwoli ścisłości, 5oul moja ksywa to Adams, więc prosze jej nie przekręcać. tematu dowodu osobistego nie bede komentował, docinek na wysokim poziomie - gratuluje.

nie mam zamiaru wcinać sie miedzy wódke a zakąske, za kolegów tłumaczył sie nie bede.

czytając tylko Wasze wypowiedzi pokazujecie poziom forum. apropos mojej wypowiedzi zacytowanej w pierwszym poscie - coś zabawnego jest w tym, co napisałem? bo nie dostrzegam, ale może mam kiepskie poczucie humoru.

ps. za dużo mam roboty żeby bawić sie w forumowe flejmy, więc bez napinki prosze.

ps 2. staty nie chcą podskoczyć na naszym forum nawet jak gołe baby wrzucam, więc Wasz zlot w nysie tym bardziej tego nie dokona.

przysnąłeś na lekcjach jak było o czytaniu ze zrozumieniem? skoro ktoś mnie zacytował, to wyjaśniłem ładnie czemu. a sytuacji z Nysy nie tłumacze, bo mnie nie było, to nie mój interes. za pisanie bierz sie, jak nauczysz sie czytać.

mam prawo uważać że atmosfera Waszego klubu mi nie odpowiada, mam prawo mieć zdanie takie a nie inne a Wy macie prawo mieć to w d**** i nie wpuszczać mnie na spoty. zreszta nie jest to potrzebne, bo na nie przyjeżdzam i nie płacze z tego powodu.

kaspri, nie zagalopowałeś sie zanadto? chociaż w sumie ludzie za takie psychoanalizy płacą ciężkie pieniadze, ja miałem za frajer przy najblizszym spotkaniu wisze browar

co do wyjazdu do Nysy, po raz kolejny stwierdzam że sie nie wypowiem, bo mnie nei było. znam dahrka bardzo dobrze i wiem że nie jest fanem zielska, palenia kapcia czy wiejskich zlotów. ale jakoś mimo wszystko żeście sie nie dogadali - bywa. on Was uważa za cwaniaków, Wy jego za gówniarza i gitara, każdy ma do tego prawo. o co taki pisk? chłopaki liczyli na mega wyjazd a wyszła lipa - popłakali sobie na forum, Wy sie zdenerwowaliście, ochrzciliscie nas (a właściwie nie wiem czemu mnie przy okazji, skoro mnie nie było) gówniarzami no i fajnie. wyglada na to, że do jednego kółka wzajemnej mastur.. TFU adoracji nie bedziemy należeć. smutno Wam? mi też nie...

ps. Dziki, swietny dowcip, znasz jeszcze jakieś? jesli tak, to ich przypadkiem nie pisz...

Mordulec, tez masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? czy prowokujesz po prostu? nie bawie sie w niczyjego adwokata, zwisa mi zlot w nysie bo nie po to nie pojecałem na niego żeby teraz wypowiadać sie na jego temat. proste jak sranie. odniosłem sie do czegos innego, jak nie załapałeś czego to prosze przeczytaj moje wypowiedzi jeszcze raz. argumentów nie potrzebuje bo niby na co - ze nie pasuje mi klimat maxbimmera? to dość subiektywne odczucie, wiec argumentów nie da sie na to znalezc. co do statów - to był taki żart na rozluźnienie sytuacji. konczac, co miałem do powiedzenia, to powiedziałem, myśle że nie ma sensu dalej ciągnąć tematu bo kazdy kij ma dwa konce.

pozdrawiam.

Z ktorych jak napisałes wynika ze

-nie wcinasz sie między wódkę i zakąske ,

-nie komentujesz wyjazdu do Nysy na ktorym Cie nie było i ktory Ci zwisa

-starasz sie pokazać poziom Waszego forum

-znasz dahrka kimkolwiek on jest

-nie tłumaczysz zachowania kolegów ktorzy na owym zlocie byli

-dbasz o poprawną pisownie swojego forumowego nicka

-potrafisz opowiadac dowcipy ...

A na koniec zarzucasz mnie i Dzikiemu ze nie potrafimy czytac ze zrozumieniem

dlatego zwracam sie do Ciebie z ogromną prośbą abys napisał najprościej jak potrafisz

tak zeby każdy prosty dresiarz bez szkoły taki jak ja był w stanie uchwycic

co poeta Adams miał na myśli pisząc wcześniejsze posty a czego ciemny lud nie

potrafił w nich wyczytać między wierszami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poplaczesz sie raz jeszcze ,tym razem ze mnie :wink:

Jestem tak inteligentny inaczej ze zarejestrowalem sie na ich stronce pod nickiem "kocham klb" i chcialem w ich temacie o tej calej sytuacji pare slow napisac ale . . . :mrgreen:

Niestety nie umialem posta napisac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie wiem czy ja jestem az takim tlukiem czy oni maja tak poryte forum :?: :roll: :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja jestem az takim tlukiem czy oni maja tak poryte forum :?: :roll: :?: :roll:

nie zauwazyles, ze masz prawidlowy nick na naszym forum ;)

Teraz to ja popłakałem się ze śmiechu :lol: widać kaspri sam sobie odpowiedziałeś na pytanie uklon_bmw

P.S

Kończę już dyskusję na ten temat z jednego prostego względu:

Otóż każdy z nas ma swoje zdanie w tym temacie i nie dojdziemy do porozumienia więc zakończmy na tym, że Wy uważacie że to tylko i wyłącznie nasza wina a my że jednak nie zupełnie.

Życzę szerokości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie dlaczego w tym temacie nie wypowiedział się jeszcze PiterOKL ??

Dopiero teraz poczytałam ten temat i w sumie zaskoczona jestem że ludzie z KLB nie mają kultury <bmw_4>

Piotrek faktycznie zawsze się wypowiadała tym razem przemilczał temat, co też mnie dziwi pytanie_bmw

Modrulec- uklon_bmw bmw_beer

Faktycznie lepiej będzie jak grupa z Kluczborka będzie się spotykała na swoich spotach i nie gościła na innych moto spotkankach- chłopaki dali plame na całej linii czego bym się nawet nie spodziewała :?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...