Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E39 520i lpg brak mocy filmik


swiety989

Rekomendowane odpowiedzi

a więc tak ,dziś rano została sprawdzona przepływka przełożona z jego auta i błędy sond nadal wywala po samej jeździe na pb , dziś zauważyłem ze adaptacje stoją na 0 przy obu sondach . Wartość sonda integrator najpierw również stała na 0 po czym wzrosła do warości 66 i tak stała w obu sondach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po raz kolejny w ostatnim czasie zostały wymienione obie sondy niestety zmiana nie przyniosła żadnej poprawy tzn. dalej wywala te same błedy 202,203 fuel trim bank 1 i 2 i oczywiście nadal to samo przy błędach "short circuit to battery +. Adaptacje krótko i długo terminowe stoją na 0 ,natomiast fuel control integrator w obu przypadkach bardzo się waha ,ale najdłużej pokazuję +66 na lpg jak i na benzynie nie ma żadnej różnicy zauważyłem dziś,że na 5,6 cylindrze korekty lecą ponad 2 tyś ,mam nadzieję ,że ktoś jest w stanie mi pomóc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset kompa samochodu i wyjeździj jeden bak na benzynie, zobacz wtedy błędy. U mnie na LPG zawsze miałem błędy 202 203, to co ktoś wcześniej napisał, bez wsadzenia sądy w wydech, samo ustawienie LPG na kompie nić Ci nie da. Auto leci na bogatej mieszance, a raczej błędnej mieszance.

Swoją drogą 13,3V podczas pracy silnika to chyba trochę mało, powinno chyba być powyżej 14V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdzone i wychodzi,że powinny być o nr0280150415 ,więc wychodzi na to ,że te które są zamontowane były w silnikach m50,m52 ale w e36 e34 ale nie w e39 , jaki wpływ mogą mieć na pracę silnika te wtryski które są u mnie ? już nie wiem gdzie szukać przyczyny moich problemów więc lecę po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...