Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość staszek
może to po prostu chanlarz jakaś dziewczyna zrobiła sobie maga pięknie pod swój gust.

A potem sprzedała za grosze i gościu tylko prubuje się tego pozbyć.:bag:

Nie to prawdziwy tuning z DTM:bag::bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasnę rozumiem twoje słowa Staszek najpierw zakładasz spoilerki na aucie aby potem je zgubić na polskich dziurawych drogach .

Też metoda jak ktoś ma za dużo gotówki

:gril:a tak prawde mówiąc nie obrazając ani modelu a nawet i marki to popatrzcie sobie na VW Golf bez znaczenia na model :bag:

Edytowane przez e34t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Honda Prelude Tuning w Niemczech! 4WS , 1993r., 2259cm3, 160 KM - otomoto.pl

"Auto było tuningowane w niemczech i było oczkiem w głowie właściciela.

Z tego co ja się zorientowałem, auto jest wyposażone w podzespoły z górnej półki.

Kompletny bodykit w stanie surowym - ok 2500 dolarów w USA. Sama końcówka tłumika ok 1000 euro. itd itp. Tylny spojler jest spojlerem dociskającym o profilu odwróconego skrzydła samolotu a nie atrapą."

Te opisy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Honda Prelude Tuning w Niemczech! 4WS , 1993r., 2259cm3, 160 KM - otomoto.pl

"Auto było tuningowane w niemczech i było oczkiem w głowie właściciela.

Z tego co ja się zorientowałem, auto jest wyposażone w podzespoły z górnej półki.

Kompletny bodykit w stanie surowym - ok 2500 dolarów w USA. Sama końcówka tłumika ok 1000 euro. itd itp. Tylny spojler jest spojlerem dociskającym o profilu odwróconego skrzydła samolotu a nie atrapą."

Te opisy :D

19 klocków za to COŚ ??

C24439044_2.jpg

.... za to siano na luzie można mieć E38 740i które nie dość że wygląda to i zapierdala 4 razy lepiej niż ten z dociskiem z samolotu na dupie kuoglolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...