Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

zobaczcie batmobila w wersji e36 Szał macicylolol BMW E36 2,8 tuning sport coupe Pilne (2246631753) - motoAllegro

niema tragedii auto do odratowania przy małym nakładzie do wyrzucenia po zimie ten pług z przodu i lampy i już byłoby o niebo lepiej no może jeszcze lotka a tak silnik jeden z najlepszych ma też gwint felgi mogą być dobra baza jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema tragedii auto do odratowania przy małym nakładzie do wyrzucenia po zimie ten pług z przodu i lampy i już byłoby o niebo lepiej no może jeszcze lotka a tak silnik jeden z najlepszych ma też gwint felgi mogą być dobra baza jest :lol:

Z ta lotka nie ma nawet aż takiej tragedii. Nie jest to Parapet a'la remiza :)

Ale trzeba by zmienić mieszek przy skrzyni na shadow :twisted: pewnie przy ręcznym też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione świeca iskrowa, złączniki, chyba muszę się jeszcze dużo nauczyć o samochodach ;)

P.S. Mordulec dobry pomysł, jak będę kiedyś sprzedawał auto to dopiszę: przez ostatnie 2 miesiące wkładane do auta po 5000zł, nawet kilka razy w tygodniu, wywinduje cenę że hoho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuziem -Trumienką lata moja żona ja tylko pożyczam:lol: qp miałeem wcześniej i też szukam na forach czy nikt nie zrobił mi zdięcia z tymi tylnymi światłami lexusChoć z auta ogólnie byłem zadowolony Myślę że nowy właściciel też.

Edytowane przez Heros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuziem -Trumienką lata moja żona ja tylko pożyczam:lol: qp miałeem wcześniej i też szukam na forach czy nikt nie zrobił mi zdięcia z tymi tylnymi światłami lexusChoć z auta ogólnie byłem zadowolony Myślę że nowy właściciel też.

Auto wyglądało na zdrowe, ale tylne lampy i wydech :bag:

Przynajmniej na temat piszemy :lol:

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E36 318 sedan TUNING. Możliwa zamiana na inne (2256113817) - motoAllegro

"Miesiąc temu w auto zostało włożone 5000 zł ,posiadam książkę ,wymienione zostały Spoilery 2000 zł" :D:D:D:D

Włożył 5tyś i tak spartolił :(

Ja bym całe obkleił np w srebrny carbon i ładną 17nastkę założył i by było lepiej :) no za te spoilery za 2tyś fele bym kupił ładne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...