Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Każdy ma swoją wizję auta jeden lubi erbrusch inny wiejski tuning a ja wolę jak auto nie wygląda a zostawia wszystko w tyle.

Podobnie jest z co nie którymi autami moc wyciągnięta do 1000hp pełna gleba a przez prug zwalniający nie da się przejechać bo się wiesza i gdzie tu jogika.

Poza tym nasze drogi uwielbiają zbierac spojlery zderzaków i progów.

widziałem już różne cuda labmo dors tylna lotka na połowe szyby i w ogóle albo prawie jak ciężarówka coca coli oświetlone auto jak choinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak dla mnie to jest jedna fajna rzecz w tym aucie a mianowicie radioodtwarzacz alpinie:)hehe:lol::4:ale co warte 50tyś??? te body kity co za pług robiły zeszłej zimy??? w tym roku ze śniegiem kiepsko to trzeba sprzedać projekt!!!lolol jeśli myśli nad kolejnym projektem to patrząc na ten to niech da sobie człowiek spokój !!! :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ogłoszenia z e38 natkęłam się na takie stjuningowane, warte 50tys PLN autko ....

BMW 728, 1997r., 194 KM - otomoto.pl

KOSZT SAMOCHODU SZACUJE NA OKOŁO 50TYŚ PLN... SPRZEDAJE Z POWODU NOWEGO PROJEKTU...

Hmmm...ciekawe w co on wsadził te 50 koła...ciekawe co będzie jego kolejnym projektem? Bizon, Ursus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta biała 7 nie była od TEDE??:P ona ciągle włascicieli zmienia:D

jakby ktos walił przodem...zmienil zderzak....i lampy<tede miał fuuulll chromy>:P

audio warte ok 8 tys

jasna skóra< jakby pokazał zagłówki to by było wszystko jasne...tede mial wyszytą marke audio:)>

lolollolollolol

Edytowane przez willi230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...