Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem tu nowy i chce coś pokazać a mianowicie te bmw http://imageshack.us/photo/my-images/299/23ee876e50.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/299/b620716eba.jpg/ pamiętacie ją ze starego forum teraz o nim przypominałem a jutro wam zaprezentuje jej aktualny wygląd :D.Powiem tyle te bmw kupił mojej siostry ex silnik w niej żyleta wyglądu 0 na pierwszy ogień poszedł cały nowy środek bo był pomalowany sprayami na biało niebiesko potem ten smok z całego boku,następnie zaszpachlowanie dziur po lotce na klapie i pomalowanie klapy do tego był pognieciona atrapa poszła szpachla i git :).I tak bmw zmieniło właściciela kupił ja kolega i wtedy była zmiana silnika i założenie gazu, oryginalne zderzaki (beema ma zarobisty dzwik bo ma podwujny wydech "super sprint"?).Miała się dobrze do czasu gdy zaczęły sie zabawy drift :( bmw zaliczyło słupki na stacji benzynowej do wymiany:2x drzwi,lusterka,zderzak tył,oba boki szpachla :D, wgnieciony prawy próg i mały dołek na lewym błotniku zniszczone oryginalne listwy m3:(.Za jednym zamachem poleciały tez do malowani maska,klapa i nowa atrapa nowe brewki.I jedyna kulturalnym tuningem było zaspawanie i szpachlowanie znaczków na masce i klapie,biała kierunki.Jutro dodam zdjęcia aktualnego wyglądu bmw bo jest w trakcie składania wszystkie prace są wykonywane przezemnie i brata na brata warsztacie i lakierni :D wiec do jutra

P.S. bardzo przepraszam za moja pisownie i rożne poprawności mam z tym problem :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...