Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się by poleciała 250 km/h. Ja swoją wycisnąłem na maxa 230, może mam silnik zepsuty ;) Nie jest to tatalny dramat ale elementy wieś tjuningu są widoczne jak na dłoni. Im więcej ta seria będzie miała lat tym więcej agrotuningu je skaleczy :(
tak jak mówisz im te auta będą tańsze to więcej będzie takiego niesmacznego ulepu , a tak na marginesie ile ważą przedliftowe 30d , bo ja bujnąłem się po Krzywej z hondą preludką i ją pyknąłem a na blacie miałem przez chwilę to samo mniej więcej co pokazuje twoja sygnaturka . ale może i wielkośćkół przekłamuje 17/225/45V zimówki jeszcze:?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sek w tym, ze V8 sie niemiesci zbytnio w budzie e36 i auto wyglada jak wygla chociaz wydaje mi sie ze ta maske mozna by lepiej ogarnac.
Ano można - w necie znaleźć mozna sporo E36 z V8 pod maską, a nawet z V12 i maski mają normale. Wniosek - da się! Trzeba tylko rzeźbić, rzeźbić i jeszcze raz rzeźbić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dostałem zawału... co jakis czas ogladam na allegro i mobilach M3jki e36 ( kocham te samochody ) i dziś mnie pozamiatało konkretnie :/ JAK MOZNA SKRZYWDZIĆ TAK TEN SAMOCHOD ?? dla mnie M3 e36 jest piękne same w sobie NIC tam sie nie zmienia - chyba ze delikatnie ksenon ciemne szyby czy zarowki diademowe ale cos takiego ?? !!:shock::mad:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=143888124&pageNumber=6&__lp=6&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&minPowerAsArray=185&minPowerAsArray=KW&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&maxConstructionYear=1998&tabNumber=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...