Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
Ostatnio jechałem przez miasto i jak to zobaczyłem odrazu wrzuciłem awaryjne i pobiegłem zrobić zdjecia.

Prawdziwy niemiecki tuning ShadowLine brakuje tylko czarnych pordzewiałych stalówek napewno lepiej by wyglądał :)

th_971556850_201102281266_123_477lo.jpg th_971564367_201102281263_123_211lo.jpg

:shock::lol::twisted:

afe6ac263bdd27e0571ff5408d05052d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-sunny-sport-tuning-okazja-i1476342631.html

to ogłoszenie mnie rozwaliło, zarówno fotki jak i opis :D

Nie wiem jak ty, ale ja chce ten samochod. Wtedy sciagne sobie ta koncowke tlumika buzzer ktora ladnie brzmi, czerwone stylowe pokrowce i ten spojler z klapy i zaloze sobie do 540. Mysle ze bardziej sie oplaca kupic za 3500 z calym samochodem, bo takie rarytasiki gdybym mial kupowac osobno to wydalbym przynajmniej...ojj....jakis milion. Mylse ze jest to tradycyjny przyklad gdzie koles nie wie co sprzedaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny doswietlaja droge na zakretach.

Pokrowce " Tuning style" tez daja rady.

No i wogole prawie wcale nie widac roznicy na blotniku.Swietnie dobrany odcien czerwieni.......

A o glowie weza na dzwigni zmiany biegow ,to juz nawet nie wspomne.

Z tylu standard - deska do prasowania i stopien do wchodzenia w celu umycia tylnej szyby :lol:.

Masakra.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-sunny-sport-tuning-okazja-i1476342631.html

to ogłoszenie mnie rozwaliło, zarówno fotki jak i opis :D

Sądząc po czerwonym mieszku zmiany biegów i czerwonych dodatkach - auto chyba należy do kuzyna Matiego :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...