Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

BMW NA WZUR Z NED FOR SPEED

Kórde zawsze chciałem miec auto jak w tej gże. Morze to sóper okazja? Orientóje siem ktoś ile tżeba dac za taki silnik bo jest zepsóty...

ja rzem słyszał, że gostkowie nie daleko wrocławia majom do spżedania, ale rzem się nie dowiedział po ile hcom spżedać, hcesz telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Trzeba koniecznie kupic takiego eM palera strasznie je teraz cenia http://otomoto.pl/bmw-m3-tuning-C17534412.html

Skąd on tam naklepał te 152KM z 1.8 .....

Zresztą czy ta przepływka to czasem nie jest z silników M30 ??

Bo stożek to już na 100% wyprzedza o lata świetlne konstrukcję tego silnika :D

C17534412_6.jpg

.... kurna to jest jakaś kombinacja alpejska .... 4 cewki lecą .... co to jest :shock:

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

To chyba demencja starcza mnie dopada .....

..... albo dawno nie widziałem starej iS-ki

.... auto dalej wygląda jak wygląda .... wciąż panuje burdel pod maską .... ale te cewki i kolektor faktycznie wyglądają tak jak powinny wyglądać w tym silniku :)

img48930174846.jpg

.... co oczywiście i tak nie tłumaczy skąd tam nagle przybyło tyle koników ..... przez ten stożek i nadmiar tlenu sporo z nich pewnie zmarło na hiperwentylację :lol:

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechałem przez miasto i jak to zobaczyłem odrazu wrzuciłem awaryjne i pobiegłem zrobić zdjecia.

Prawdziwy niemiecki tuning ShadowLine brakuje tylko czarnych pordzewiałych stalówek napewno lepiej by wyglądał :)

no brakuje stalowek do pelnego efektu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...