Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-316-brada-tuning-jedyny-w-kraju-C14347404.html tak sobie myślę że ten profil opony ma za mały na takim niskim profilu chyba kiepsko się jeździ

http://otomoto.pl/bmw-318-tuning-C9984303.html kolejny rodzyn

Edytowane przez imilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 5GT to w normalnej specyfikacji nazwijmy jest wg mnie naprawde ladne, ogladalem na zywo i prezentuje sie ciekawie, ale ten kolor jest po prostu pomieszaniem z poplataniem jakims...

A co tego znaczka V5 to nie jest czasem tak, ze na VW Borach seryjnie to umieszczaja na grillu? Juz kilka razy widzialem takie oznaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhym... V5 to 2.3 litrowy, benzynowy silnik Volkswagena. Pochodzi w prostej linii od VR6 i jeżeli dobrze pamiętam, to jego I generację opracowano w latach 80 :)

A co do e36... Kurde - ludzie potrafia wywalić tyle kasy w samochód, a efekt jest - bądź co bądź - daremny. Ale powiedz takiemu, że zeszmacił auto... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhym... V5 to 2.3 litrowy, benzynowy silnik Volkswagena. Pochodzi w prostej linii od VR6 i jeżeli dobrze pamiętam, to jego I generację opracowano w latach 80 :)

A co do e36... Kurde - ludzie potrafia wywalić tyle kasy w samochód, a efekt jest - bądź co bądź - daremny. Ale powiedz takiemu, że zeszmacił auto... :(

nie no ,spoko-ale wyobraziłem sobie pięciocylindrowy V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 5GT to w normalnej specyfikacji nazwijmy jest wg mnie naprawde ladne, ogladalem na zywo i prezentuje sie ciekawie

kolo mnie czesto parkuje 5GT i na zywca na slusznej feldze wyglada konret, chociaz tez musze przyznac ze jezeli mialbym brac beemke z salonu to ona bylaby chyba ostatnim wyborem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym potrzebowal autobusu, to wolalbym 5GT od X6. Dla mnie X6 lekko przyduzawe jest, wyglada jak mini ciezarowka. Ale ogolnie poki co w 5GT z diesli tylko 3.0 245 koni, czekam na 40d 306 konne. Wtedy bardziej by mnie ten model zainteresowal :D a z salonu to podejrzewam bralbym nowa piateczke, albo E90 coupe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x6 jest obok nowej M3 jedynym nowszym bmw niż e39,które przytuliłbym bardzo chętnie i patrze na nie z wypiekami,jak nastolatek na Pamelę A.(przynajmniej lata temu).

X6 w Mpakiecie...cuda-wiankihappy_bmw

jest fantastyczne-jak przyczajony kocur a ponadto ma w sobie coś z lambo...wiecie-lambo są prowokacyjne i zadziorne.Takie samo jest x6-co z tego,że właściwości terenowe są znikome,że jest(ponoć)mało miejsca z tyłu i jakieś tam inne zarzuty sfrustrowanych dziennikarzy?

jeśli masz pieniądze to kupujesz,bo jest fajne,zawadiackie i niepraktyczne,ale za to mega szybkie i budzi grozę kiedy Cię wyprzedza przy 180 i znika...można albo marzyć(polecam),albo doszukiwać sięw nim wad,ale...to jakby narzekać,że Carmen Electra ma włosy do połowy łopatki a nie do ucha...oslt.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...