Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ale Mati zwykł wpadać na spoty swoją Corsą. Chyba że z tego wyklepał swoje E36 - szacun :D

JOKE - bez urazy.

Ale akurat Ci co się wysypali z tego E36 mieli daleko do Franz'a. Nawet do Borewicza im brakowało. To byli raczej ludzie pokroju Czarka z 13 posterunku z kumacją Stępnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest spoko jazda,,, koles musi miec dobrego dilera....wkleje ogloszenie bo pewnie zaraz ADMINI z ALLEDORGO JE SCIAGNA

"zamienie na banknoty z nbp mogą byc nawet jeny z hongkongu byle wymienialne w kantorze daje rade w extremalnych warunkach niestandardowe e30 skręcone przez nazistowskiego tuningowca w małej bawarskiej wiosce gdzie prucz piwa i golonki startował w wyścigach jakichśtam skręcił on tam dośc twarde i niskie zawieszenie krutka skrzynia 163,52 km/h kolektor wydechowy z nierdzewy ja zainwestowałem w rozrząd tj nowy łańcuch zębatki i ślizgi szpera gume jara kręci piruety blacha pod silnikiem oleje filtry wymieniane co jakieś7-8 tys lampy org black hella nie jakieś black kszyze klejone w hondurasie wnetrze m-technic2 czarne wnetrze jak nowe pojazd był czerwony ale zmieniłem w konkretnym zakladzie nie u jakiegoś fizyka atomowego co w wolnymczasie maluje odkurzaczem maluchy w szopie auto niebite nie tłuczone po spotkaniu z jeżozwierzem na leśnej drodze nie polecam osobnikom naduzywającym fojkowego ziela redbulla nosem i innych extraktof mocy zakręty sie zbliżają za szybko podana cena niedotyczy felg i sprzetu grającego chyba że gruba dopłata auto nie widziało gazu hyba że pasażer nawalił pocichu w fotel tel 607536 833"

http://moto.allegro.pl/item1170850167_bmw_e30_1_8_is.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...