Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

1006055554

Nie licha historia przeróbek tego auta :lol:

BMW 320 Vanos Sport/Coupe (benzyna) 160 KM po tuningu. Tuning został przeprowadzony bardzo starannie.

- dołożone zostały progi, blenda, wlot na masce EVO i lotka SHOGUN = czyli wściekły nissan edyszyn

- zamontowane zostały neony pod podwoziem 8 kolorów = trzeba mieć fantazje dziadku

- wyłączane światła stopu = fajny patent zeby zmylić przeciwnika na drodze

- przyciemnione zostały tylnie szyby folią 80% = znajomy ma tak w służbowym przyciemnione , tylko on jezdzi Pandą VAN

- lakier został zmieniony na niebieską perłę Kawasaki Ninja = zawsze myslałem ze te motorki są raczej zielone

- zamontowane 4 końcówki układu wydechowego = jak podzielic 6 na 4 ? 1,5

- we wszystkich wlotach została zamontowana siatka trapezowa (aluminiowa) = zostało z remontu dachu

- został zmieniony układ wydechowy, zostały zamontowane 3 strumienice osiąga 127dB = własciciel jest zapewne osobą niesłyszącą

-zmieniony mechanizm różnicowy na szpere 100% = w sam raz do jazdy po mieście

Po takim tuningu to mysle ze tam jest minimum 250KM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale samo auto wygląda nieźle poza tym. Tylko cena trochę zaporowa.

Dziwne też że nie ma zadnej poduszki , nie dokonca mi to wygląda na High Line a co gorsza jakis pajac zepsuł to co wyszło z fabryki , nery to tragedia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ludzie to naprawdę nie myślą o bezpiecznej jeździe :) - przykładem jest ten oto rozstaw.

Ale o co Wam chodzi? Wlasnie zamowilem taki komplet u niego do mojej 540, tylko szuka dodatkowego koleczka zeby wspawac, bo ja mam na 5 otworow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...