Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze musze namierzyc Skodę Favorit sąsiada to padniecie. Progi z blachy falistej, pasek a'la Viper przez całe auto,wycieraczki pomalowane na czerwono, lusterka pomalowane srebrną olejną :) He he he...jak zrobie foto to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item936971708_bmw_e36_316i_tuning.html

Wlot na masce +50 KM az zerwalo skrzydlo z klapy :)

http://moto.allegro.pl/item937858702_bmw_e_36_318i_tuning_lpg_okazja.html

Tego to szkoda komentowac wspaniale komponuje sie wystajacy komin ze zdezaka + wlew podtlenku :)

OBYDWU WLASCICIELOM BMW SUGEROWAŁBYM ZMIANĘ DILERA :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
co do tej e30 to jezeli ktos startuje w jakichś rajdach to normalka ze zakłada takie światła,żadne agro

Dokładnie , nic w tych swiatlach nie znajduje z wiejskiego tuningu :D normalny pakiet oswietlenia do jazdy nocą w rajdówkach , koles ma klate , pozapinaną mache wiec to nie jakis gadzet z OBI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy widzieliście ale dziś na allegro znalazłem takie okazy hehe http://moto.allegro.pl/item955049027_bmw_325_coupe.html

Nie ma to jak pomalować tabliczkę z ładownościami i informacją o oponach w połowie, bo tak lakiernikowi wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pomalować tabliczkę z ładownościami i informacją o oponach w połowie, bo tak lakiernikowi wyszło ;)

Czepiacie sie detali.

U mnie zawsze ważny jest efekt końcowy- a ten model jest pewnie w czasie robienia jakiejś wizji właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na co wczoraj natrafilem.

Wogole caly ten Compact byl strasznie "ztuningowany",ale nie mialem smialosci tak "na jana"stac i cykac fotki bo wlasciciel siedzial w srodku.

Zrobilem tylko dyskretne fotki tego co najbardziej przypadlo mi do gustu.

182mb.jpg

181mb.jpg

182mb.jpg

181mb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U naszych sąsiadów często widziałem takie wiejskie tuningi troszkę tam mieszkałem i sie bujałem :)

Często szkoda fury naprawde, ale są też zmiany wizualne i mechaniczne na bardzo wysokim poziomie gdzie tylko pozazdrościć oczywiście.

1.jpg

2.jpg

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...