Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dokonałem zakupu NARVA Range Power White H7 - MEGA XENON 2 szt (2106992573) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. posłuchałem się Ciebie :P:p:p a miałem kupować Bluevison ale niech Ci będzie :lol::lol: jak mi zabiorą dowód to zgonię na Ciebie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jak się Wam to sprawuje, bo ja takie miałem i wyrzuciłem. Światło wygląda jak xenon to fakt, nie wiem jak w lampach bez soczewki, ale u mnie bardzo ładnie to wyglądało, z tym że stopiło mi przewody zasilające te żarówki! Nie wiem jakiej firmy, jakiej mocy, wiem tylko że takie niebieskie i topią izolację na przewodach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

Patryk,na krótkich mam philipsa blue vision,a na długich osram nightbreaker,i naprawde super(chociaż to ponad 200zł:bag:),czytałem gdzieś,że nightbreakery szybko sie jarają,no ale jeżdże już kilka miechów,i to są zapalone cały czas(jako dzienne,no fakt,że kilkanaście procent mocy,ale świecą)i gitarrra,a co do jakości światła,bez porównania do zwykłych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że świeciłły jaśniej i fajnie wyglądały, ale stopiły mi izolację na przewodach, może to jakies 100W były. Ale już oglądałem te nightbreakery na allegroszu i chyba kupię do bumy i focusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkowałem philipsy blue vision i napiszę tak - przy dobrej pogodzie świeciły super. gorzej było w deszczu - w tym wypadku lepiej sprawdzały się zwykłe żarówki.

co do tungsrama - czytałem test tych żarówek i wypadły nie gorzej od markowych produktów, a do tego miały wiele niższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto i są żarówki :)

http://www.maxbimmer.pl/f29/danio-bmw-e46-2002r-330d-lift-touring-15924/index19.html#post196720 str. 19

jak już w tamtym temacie napisałem żarówki od razu dają białe światełko widać nawet na zdjęciu zobaczymy jak świecą w nocy i gdy popada deszczyk czy przypadkiem nie odbijają światła :mrgreen::mrgreen: jak na razie jestem zadowolony że świecą tak mocno :P dla przypomnienia są to żarówki NARVA Range Power White H7 - MEGA XENON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Danio a jak w nocy i w deszcz ??? Dają również rade z tym pięknym białym światłem ? żadna inna żarówka chyba nie da tak białego światła :)

dokładnie tak nie spotkałem się z inna żarówką co daje takie mocne białe światło w nocnym deszczu pięknie oświetlają drogę.

a powie mi ktoś i zaproponuje o żarówkach h1 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma narva takich to weź te ŻARÓWKI BOSMA EXTREME WHITE 12V H1 55W NOWE TUNING (2111511466) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. świecą również ładnym białym światłem.Ja kombinuje jak na długie zamiast hb3 wsadzić narva ? jest może jakaś przejściówka do kupienia aby w miejsce hb3 wsadzić h7 tak jak na krótkie ?

Albo te możesz spróbować NARVA Range Power White H1 - MEGA XENON 2 szt (2189696272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale nie gwarantuje jak świecą :) ale powinny być podobne jak bosma.

Edytowane przez Georgii
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...