Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A skad dostales info ze za e60 M5 trzeba wywalic pol banki? Wejdz na allegro. Placisz 150tys i masz juz paro/kilkuletnie M5. Panowie, trzeba tutaj ustalic jedna rzecz. My nie mowimy o Vejronach lub innych samochodach ktore sluza do jazdy w weekendy, my mowimy o samochodach ktorymi wali sie mnostwo kilometrow, zazwyczaj codziennie w korkach. Ludzie nie gazuja swoich drugich samochodow, swoich "zabawek" i wartosc samochodu nie odgrywa tutaj wielkiej roli. Lucius swojej zielonej 540 nie bedzie gazowal, ja swojej e30 328 nie bede gazowal, mysle ze Kosa do swojej czarnej zaby tez nie bedzie ladowal gazu, poniewaz sa to samochody ktorymi nie jezdizmy na codzien. My tutaj piszemy o samochodach ktore eksploatowane sa ciodziennie i to zazwyczaj w korkach. Tak wracajcac do tego M5. Na allegro jest sporo M5, za 150 tysi juz mozna kupic ladna sztuke, a to juz mysle ze sporo osob moglby sie skusic. Przeciez to jest taka sama cena jak jakas obskorna Navara czy inne dziadostwo z salonu. Ja podtrzymuje swojego zdania, ze jezeli ktos ma bakcyla do wyjatkowych aut, docenia takie M5 i przyjemniosc jakie daje z jazdy i woli kupic paroletnie M5 niz nowa terenowke z salonu mimo tego ze bedzie robil np 20tys km miesiecznie, to dlaczego nie ma gazowac? Przeciez takie m5 to nie jest tylko dla bogaczy ktorzy maja w nosie czy zaleja miesiecznie za 2000zl czy za 4000zl, tylko dla zwyczajnych ludzi ktorzy wola kupic sobie (czesto na raty) ladne dajace niesamowita frajde z jazdy M5 niz nowy samochod w tych samych przedzialach cenowych, ale sluzacych jedynie jako transport od A do B..

to juz moj ostatni post tutaj bo rzeczywiscie nie jest to miejsce na takie rozkminy :) wozu tyle kosztuje nowe m5, pewnie ze uzywke kupisz sporo taniej, ale nie zmienia to faktu ze nie jest to auto dla ludzi ktorych stac na nowa terenowke z salonu, bo koszt chociazby czesci w tym aucie sa kosmiczne, o spalaniu nie mowiac.... pokaz mi osobe ktora rozkminia zakup auta pomiedzy fordem kuga a uzywanym m5 e60 :P jest to najczesciej auto nie pierwsze w rodzinie i najczesciej nie na codzien....

juz dawno temu widzialem ja na allegro, tak wiec gosc chyba ma klopot ze sprzedaza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, ze po fotach nie duzo widac - ale tragedii nie ma

rdza w miejscach normalnych dla e34, ale chyba byl umfal kiedys - bo nie jest odznaczone "bezwypadkowy"

Jest niestety tragedia, drzwi kierowcy nie pasuja a z blotikiem inny kolor, rdza jak widac, zderzak przedni krzywo lezy i tylna klapa delikatnie chcoiaz to i tak nic jezeli tylko to, przeciez to auto pelnoletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu była do kupienia za 17tyś piękna M5 e34 z Warszawy , sprzedawał jakiś kolega High-techa i tamtą brał bym od ręki jak bym miał luźny grosz , a ta z aukcji przy tamtej to jakiś żart , raczej nie warta zainteresowania ...

tamta miala jakis problem z silnikiem albo skrzynia, jakies stuki, czy cos takiego - ale fakt byla ladna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie przepiękna jest ta fela ale kasa straszna :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...