Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Już widzę jak sprzeda za 8 klocków tego roz***anego V12 :lol: kretynów nie brakuje , po takim opisie to chętni będą walili drzwiami i oknami ..... jeden pewnie już tak się spieszył że aż błotnik pogniótł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozu na prawdę myślisz że tam drzemie 418kucy jak sobie przełączysz pstryczek elektryczek w tryb sport ??

Tak samo jak Lucius patrzę na tą rzeźbę i śmiem wątpić czy po tych wszystkich dopalaczach jest tam chociażby te 300KM .... moim zdaniem to zwykła sklejka jakich pełno na allegro .... poza tym już samo to mnie rozwala :

Szczerze ci powiem ze nawet nie wczytywalem sie w co prawda a nie w tym ogloszeniu, bo calosc jest dla mnie kiczowate ;) Jak widze w ogloszeniu w co drugim zdaniu teksty tego typu:

"Auto z tym silnikiem i układem dolotowym i wydechowym, wydaje potężny ryk, który ciężko opisać. Każde odpalenie przypomina odpalenie śmigłowca, a każde wciśnięcie podczas jazdy tak zw. Tip-down powoduje wywołanie w/w ryku, który przypomina ryk tysiąca dzikich koni!"

to jakos dzien mi sie poprawia, bo zdaje sobie sprawe ze niewazne jak zly dzien ja moge miec, to sa inni ktorzy maja znacznie gorzej. A szczegolnie kiedy maja ten swoj "Tip-down" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, ze kretyn mysli ze nabierze kogos bajka, ze skrzynia nie chula bo jest maly poziom oleju. Gdyby tak bylo to od razu po zakupie by dolal olej i pchal jako nieuszkodzone. No ale coz, moze taki drugi jak on sie znajdzie kto kupi tego zloma. A tak BTW, to jest chyba jedna z najbardziej roz***anych e32 jakie widzialem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiele mówi o właścicielu tego auta.

Przyznam że za tą profanację to M5 powinno trafić do wiejskiego tuningu. A właściciel do więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schnitzer też przerabia BMW na gaz i jest dobrze , panowie to już nie są czasy parowników z wydajnością do 100kucy , teraz auto na gazie ma taką samą moc a czasami nawet kilka koni więcej , dobra instalacja jest całkowicie niezauważalna dla użytkownika

Przykład od Gpower : http://moto.onet.pl/1635356,1,artykul.html

Na prawdę nie ma się czym irytować raczej można lekko zazdrościć taniej jazdy z takim odejściem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie zgadzam się z Luciusem.Kiedyś słyszałem o gościu,który jeżdził jakąś fajną nową bumą,którą "sprofanował" gazem,a stać go było zdecydowanie na pb.Na "zarzuty" odpowiadał prosto-"po co mam wyrzucać rocznie 10tysięcy?",bo taka mu oszczędność wychodziła.To,zę stać Cię na nowe auto,nie musi oznaczać,że masz wydawać niepotrzebnie pieniądze.Ja oszczędzam rocznie około 5-6tysięcy na gazie.Czy ktoś z nas jest w stanie podpalić,wyrzucić 5ys. od tak?to proszę bardzo:)

inna sprawa w modelach,które wyszły w kilkuset egzempalarzach...zagazowanie np.e34 w manualu z 4litrową vką,byłoby przegięcie,ale autoamtu,który wyszedł w...(Lucius-przypomnij proszę:) )egzempalarzy?moim zdanie zdrowy rozsądek właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa w modelach,które wyszły w kilkuset egzempalarzach...zagazowanie np.e34 w manualu z 4litrową vką,byłoby przegięcie,ale autoamtu,który wyszedł w...(Lucius-przypomnij proszę:) )egzempalarzy?moim zdanie zdrowy rozsądek właściciela.

Jakieś 23tyś to na pewno zrobili ...

Kolega w Warszawie ma zagazowanego manuala ale też bije kilometry i woli zaoszczędzone pieniądze inwestować w nienaganny stan auta niż puszczać rurą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia jeżeli bawary mają chodzić na gazie to z fabryki powinny tak wychodzić, bez względu na koszty nie zagazuję a jakbym chciał jezdzić taniej to bym kupił sobie fiata punto pewnie mi się dostanie za tą opinie ale tak do tego podchodzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym był źle odebrany,ale już wole jeździć zagazowana beemą niż...............puntem czy innym kaszalotem :P<bmw_1>

btw

filozof jeden z drugim :?: taaaaaa :?: to powiedzcie,przeciwnicy gazu, dlaczego ładują lpg do samochodów z turbo:?:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiedziałem że mi się dostanie :)

Ja też zostałem "skomentowany" :D Ale mam podobne zdanie jak Ty.

Nie jestem przeciwnikiem LPG!! W żadnym wypadku!! Zresztą sam miałem LPG jak był w aucie M40 i sobie chwaliłem. Ale po swapie nawet mi to przez myśl nie przeszło.

Jeżeli ktoś robi kilometry to po co kupuje M5 i ją gazuje? Niech kupi dużego diesla i hula. Albo nawet normalne BMW serii 5 z dużym np. 3l silnikiem i niech wsadzi LPG ale do M5?????

Ciekawe jak byście zareagowali np. na McLaren'a F1 z instalacją LPG. Albo na Bugatti Veron'a z LPG. No sorry.....

I na koniec śmieszy mnie kupowanie auta za 400 tys zł (to akurat M3 bo nie znalazłem ceny nowego M5 a nie chce mi się szukać) i wsadzanie LPG żeby było na bieżącą eksploatację...... Jak dla mnie słoma z buta i tyle.

"Mam chinquecento z holenderskim gazem...."

@Kevin - A Ty byś wsadził LPG do swojego M3? Raczej nie. Bo jak kupowałeś to auto to wiedziałeś że spalić swoje musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...