Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubie opisow z cyklu bajek na dobranoc. To ze sprzeda tylko osobie ktor zadeklaruje ze da nowy lakier, ze jest to bron! ze jak odpalasz to ryk jak tysiak koni! Lubie konkrety a nie ******lenie za przeproszeniem, chociaz nie ukrywam ze frajda musi byc niezla. Pytanie tylko jaka skrzynie tam wcisnal, bo nie kazda wytrzyma 418kucy i Nm jaki wytworzy V12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta piątka z v12 to jakiś ulepas i poza silnikiem z e31 nie widzę w niej nic ciekawego , cena jest dla mnie śmieszna , rozumiem gdyby w parze z tym motorem szedł wygląd a nie taka rzeźnia jak by to było 524td z 88r , na ten przykład ten egzemplarz przyciąga moją uwagę mimo nieszczęsnego nadwozia touring :)http://otomoto.pl/bmw-540-C18148408.html

Bardzo porządnie wyposażona no i oczywiście zestawienie 4,0 z manualem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przykład ten egzemplarz przyciąga moją uwagę mimo nieszczęsnego nadwozia touring :)http://otomoto.pl/bmw-540-C18148408.html

Bardzo porządnie wyposażona no i oczywiście zestawienie 4,0 z manualem :D

Bradzo ladny egzemplarz, i mysle ze gdybym szukal kombajna to wlasnie taka sztuke - nie grzebana i ladna bym bral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Pytanie tylko jaka skrzynie tam wcisnal, bo nie kazda wytrzyma 418kucy i Nm jaki wytworzy V12.

Wozu na prawdę myślisz że tam drzemie 418kucy jak sobie przełączysz pstryczek elektryczek w tryb sport ??

Tak samo jak Lucius patrzę na tą rzeźbę i śmiem wątpić czy po tych wszystkich dopalaczach jest tam chociażby te 300KM .... moim zdaniem to zwykła sklejka jakich pełno na allegro .... poza tym już samo to mnie rozwala :

podobno w trybie Sport 418kM (osobiście zauważyłem że różnica pomiędzy jednym trybem, a drugim jest wyraźnie odczuwalna, zwłaszcza na teście od 0 do 100)

Podobno to ja mogę napisać że mam 500KM :lol:

Zresztą gość pisze o kolekcjonerach a nie ma 100zł żeby kupić drugą maskę polakierowaną z rozbiórki ? śmiechu warte jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...