Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu na pierwszy rzut oka? Wiesz coś więcej o niej? ;)

Nie, napisalem na pierwszy rzut oka poniewaz nic o niej nie wiem, ale z tego co widze na zdjeciach, to ladnie sie prezentuje :)

co myślicie o takim zestawie......ciekawi mnie czy puści bez boczków......może ktoś zna sprzedawce??

http://moto.allegro.pl/fotele-bananowe-skory-boczki-bmw-e36-indywidual-i1350828547.html

Kolor mi jak najbardziej pasuje, jedynie to te paski z boku fotela i naglowkow mnie kluja po galach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) na - stan ogólny

Wiesz - wizualnie moja też nie zachwycała i miałem ochotę odwrócić się na pięcie i odjechać. Ale postanowiłem dać jej szansę i się przejechać... I natychmiast zmieniłem o niej zdanie. Czasami jest tak, że z zewnątrz wóz wygląda odstraszająco a technicznie jest ok. Znam to z autopsji :D

Żeby nie było OT - mnie jakoś kabriolety z miękkim dachem odstraszają. Jak się tym jeździ w zimie? Czy się nie jeździ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby nie było OT - mnie jakoś kabriolety z miękkim dachem odstraszają. Jak się tym jeździ w zimie? Czy się nie jeździ? :P

Jezdzi sie spokojnie. Mialem dwie sztuki i kazda przez zime dawala rade. W e30 cabrio jest rewelacyjna dmuchawa tylnej szyby jesli dobrze pamietam? Niech tazunio mnie ewentualnie poprawi. Wiem ze bylem milo zaskoczony dmuchawa, ale nie pamietam czy to byla rewelka dmuchawa przedniej szyby czy tylnej, ale chyba tylnej.. :gafa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dmuchawy sa dwie, jedna na przod + osobna /za oparciem kanapy/ na tyl, ogrzewanie spokojnie sobie radzi, nie latalem przy -20stopniach ale mysle, ze bedzie ok

jedyna rzecza na zime w jaka bym zainwestowal (gdybym uzytkowal samochod w zime) to hardtop - inaczej szkoda dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to go poniosło..... Stan BDB: wgnieciony bok i maska, walnięta pompa wody. To moje 20lat jest zatem nówka fabryka hehehehe.

No i M3 compact :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...