Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Allegro i inne, więc z norweskiego Allegro:

http://www.finn.no/finn/car/used/viewimage?finnkode=25065099&reference=2010/10/22/9/250/650/99_1027855444.jpg

W Polsce można kupić kilka za te pieniądze, tutaj niestety to dość normalna cena. 1kr=0.5zł Czyli 100tyś.kr to 50tyś.zł.

z zewnatrz rewelacja, srodek bida troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna jest !

Do srodka skory i kiera by sie zdalo.

Az wrocil sentyment...

A ja właśnie mam już uprzedzenie do skór i wolę welur. W lecie parzyło dupsko i pociłem się, a w zimie sztywniałem z zimna, zanim grzanie fotela zaczęło działać. Nie chcę więcej skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mam już uprzedzenie do skór i wolę welur. W lecie parzyło dupsko i pociłem się, a w zimie sztywniałem z zimna, zanim grzanie fotela zaczęło działać. Nie chcę więcej skóry.

klimy też nie masz bo łatwiej się przeziębić:?:elektrycznych szyb i lusterek-bo to kolejna rzecz która może popsuć :?:

:shock::shock::shock:

:P:p:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można tego tak porównywać.

Klima ma jakąś funkcję, elektryka również. A jaką funkcję ma skóra? Leży i pachnie. :) (zupełnie jak niektóre kobiety hehehe)

Skóra może i jest elegancka i trwała ale jednak nie jest aż tak praktyczna jak welur.

To samo w domu... Zachorowałem za skórzany narożnik. Kupiłem i teraz się zastanawiam jak się go pozbyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra może i jest elegancka i trwała ale jednak nie jest aż tak praktyczna jak welur.

To samo w domu... Zachorowałem za skórzany narożnik. Kupiłem i teraz się zastanawiam jak się go pozbyć :/

\

\

niema problemu mogę pozbawić cię kłopotu nawet swoim busem przyjade:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimy też nie masz bo łatwiej się przeziębić:?:elektrycznych szyb i lusterek-bo to kolejna rzecz która może popsuć :?:

:shock::shock::shock:

A Ty miałeś kiedykolwiek skórę w aucie? Bo tak się składa, że ja w A6 miałem wszystko o czym piszesz, klimatronic, elektryka wszystkiego, podgrzewane fotele, a jednak skóra mi przeszkadzała. Fajnie jest jak na zewnątrz masz +20 i jedziesz nie dłużej jak godzinę tym autem. Ja robiłem trasy po 800km naraz i mogę powiedzieć, że nie chcę więcej skóry. Jak klima przewietrzy Ci dupę czy plecy jak siedzisz 8 godzin za kółkiem??? A zimy tutaj są nieco gorsze niż w POlsce, przy -38*C zanim podgrzewany fotel się rozgrzał zdążyłem zrobić 20km i zmarznąć tak, że w pale się nie mieści, więc nie pisz mi o klimie czy elektryce szyb...

P.S. Lijo1979 ja tez mam skórzane sofy i fotel i mam na nich położone koce, bo nie da się na tym g***nie siedzieć.

Edytowane przez E34-Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - siedzieć jak siedzieć ale na "fikołka" też człowiek ma nieraz ochotę i wtedy jest to niekomfortowe ;)

@mariusz13 - jak będzie re aranżacja dużego pokoju przez moją Połóweczkę to jesteś pierwszy na liście!! (zima 10/11)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zwyczajnie sie pomylil...chyba :)

Niedlugo beda szyby oklejac carbonem :)

Carbon rzadzi , carbon radzi , carbon nigdy cie nie zdradzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...