Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie jest to swietny przyklad na to jak wiele kasy i pracy mozna wlozyc w auto i zrobic z niego kupe[/url]

W pelni sie zgadzam. Z tej zlotej e36 to pelen rarytas kibel. No ale nie moglo sie obejsc bez snoopa w ekranie, no i tych bog jedyny wie dlaczego - dolarow przy wlewie. O bracie.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest samochod kogos od nas? Bo cis mi sie wydaje ze widzialem go wczesniej w jakims temacie?...

http://otomoto.pl/bmw-730-shadowline-manual-v8-sekwencja-C15359495.html

Po tych wszystkich naprawach auto faktycznie doinwestowane , moim zdaniem warte tej ceny :) ...... zaraz ktoś powie że mozna kupic E38 w tej cenie a nawet taniej .... jasne że można nawet za 8tyś zł .... tylko taniej wyjdzie kupić świnkę skarbonkę za 8zł :lol: i w krótkim czasie dozbiera się do 20tys :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wypas, a fotele w b.dobrym stanie to nawet pod tysiaka potrafia podejsc - od reki dostaniesz 500zl (jesli nie maja przetarc)

na oko wyglad, ze fura cala malowana - ale wydaje mi sie, ze cena bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich naprawach auto faktycznie doinwestowane , moim zdaniem warte tej ceny :) ...... zaraz ktoś powie że mozna kupic E38 w tej cenie a nawet taniej .... jasne że można nawet za 8tyś zł .... tylko taniej wyjdzie kupić świnkę skarbonkę za 8zł :lol: i w krótkim czasie dozbiera się do 20tys :D

coś w tym jest. auto sprzedam jak dostanę tą cenę jak nie to nie, zwłaszcza ,że prace dobiegają końca,

jak się sprzeda będzie coś szybkiego. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPACY!!! KUPUJEMY? auto Klubowe?? http://allegro.pl/bmw-3-e30-superstan-wazne-oplaty-i1324970223.html pewnie za chwile nie bedzie i ktos da kup teraz..

Ciekawe za ile kupił skoro to handlarz to pewnie za 800pln żeby klocka zarobić ...

Ma jeszcze inne fajne autka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro i inne, więc z norweskiego Allegro:

http://www.finn.no/finn/car/used/viewimage?finnkode=25065099&reference=2010/10/22/9/250/650/99_1027855444.jpg

W Polsce można kupić kilka za te pieniądze, tutaj niestety to dość normalna cena. 1kr=0.5zł Czyli 100tyś.kr to 50tyś.zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce można kupić kilka za te pieniądze, tutaj niestety to dość normalna cena. 1kr=0.5zł Czyli 100tyś.kr to 50tyś.zł.

Czemu nie wpadają do nas po auta ? Daleko nie ma przecież a skoro można u nas kupić za jedną trzecią ceny ... Są jakieś niekorzystne przepisy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już z Mordulcem myśleliśmy o takim biznesie. :) Niestety jest mega zapora, chciałem kupić w Polsce M5 E34 i przywieźć tutaj, ale zarejestrowanie takiego auta kosztuje UWAGA: 150tyś.kr, czyli mniej więcej 75tyś.zł!!! Bardzo chronią swój rynek i cło na każde auto z zewnątrz jest kosmiczne. Jest taki "kalkulator" do obliczania ile kosztuje rejestracja danego auta, pod uwagę biorą moc silnika, pojemność, rok produkcji i wagę pojazdu. Wpisujemy sobie te dane, klikamy oblicz i wyskakuje kwota, dzięki której rezygnujemy z przywożenia auta do Norwegii. Żeby było ciekawiej, mieszkając tutaj nie mam prawa jeździć polskim samochodem, tzn.zarejestrowanym w Polsce, nieważne czy jest mój, czy kogoś innego. Jeśli jestem tu dłużej niż 3 miesiące, czyli nie jestem na wczasach, mam pracę, swój norweski pesel itd, to niestety musze mieć norweskie auto( a te są minimum 2 razy droższe niż w Polsce). Jest wielu odważnych lub niezorientowanych w temacie, którzy jeżdżą polskimi autami dłuzej niż 3 miesiące(mój kuzyn-3lata), a konsekwencje są takie: 60tyś.kr kary, czyli 30tyś.zł, no i autko ma odebrać ktoś kto może się takowym poruszać. OC też jest "nieco" droższe, ja płacę za focusa 1.4 ok.2500zł na rok, samo OC. Naprawy są mega drogie, nie orientowałem się w temacie jak jest z ewentualnymi odszkodowaniami jeśli polskim autem się puknie norweskie, bo nie wiem czy polskie firmy ubezpieczeniowe zgodzą się na wypłatę tak wysokich odszkodowań, więc może trzeba z własnej kieszeni dokładać? Nie mam pojęcia. Wiem, że kumplowi (Norwegowi) wjechali w drzwi w starym audi A4 97r, to za wymianę drzwi i malowanie warsztat wziął 13500kr, czyli niemal 7tyś.zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze odnośnie przebiegu co Tomek napisał. Tutaj auta mają przebieg RZECZYWISTY a nie jak w Polsce zmyślony. Nie ma takiej opcji, żeby coś kręcić, bo na każdym przeglądzie przebieg jest wpisany w papiery auta, przy każdym ubezpieczeniu, co roku przebieg jest wpisywany, bo ubezpieczenie wykupuje się na kilometry, oczywiście pojemność silnika i rodzaj paliwa też ma znaczenie, ale ja np.zapłaciłem 2500zł za 12tyś.km. Teraz jeśli ktoś chce sobie cofnąć licznik, a Policja go zatrzyma i sprawdzi, że ma inny niż wpisany w papierach, tzn.zaniżony to ma spore kłopoty. Tu za byle ***** idzie się siedzieć. Przekroczenie prędkości o 30km!!! to utrata prawa jazdy i 8tyś.kr kary(4tyś.zł!!!!!) Czyli przebiegi bardzo często są na poziomie 500-600tyś.km w autach z lat 92-97 co jest normalne, ale w Polsce te same fury mają 170-200tyś.km.

http://www.finn.no/finn/car/used/viewimage?finnkode=25377385&reference=2010/11/9/5/253/773/85_1772671778.jpg

Ta np. miałaby w Polsce max.220tyś.km przebiegu, bo przecież 99rok. Nikt nie jeździ więcej jak 20tyś.km na rok.

Edytowane przez E34-Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...