Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz spotykam sie z: "niestety dokument m3". Przyblizy mi ktos o co chodzi?

E30 M3 Johnny Cecotto (a dokladnie Cecotto/Ravaglia) to byla limitowana edycja produkowana tylko przez chyba 3 miesiace w 89r.

Kazdy egzemplaz charakteryzowal sie tym (oczywiscie nie tylko tym),ze mial na srodkowej konsoli numerowana plakietke z autografem Johnego Cecotto

(bylego kierowcy BMW w DTM).Lacznie tej wersji wyszlo tylko 480 sztuk + 25 sztuk z kierownica po prawej stronie wersji Ravaglia .

Wyszlo tez 50 sztuk w Szwajcarji z nienumerowanymi plakietkami.

Z tym "niestety dokument M3" to chyba chodzilo o to,ze byc moze nie ma na to papierow,ze to prawdziwe Cecotto.

I to by sie w sumie zgadzalo ,poniewaz :

-Cecotto nie wychodzily w czarnym kolorze

-Mialy tylko czesciowa skore (on ma pelna )

-Silniki mialy moc 215 KM (on ma 240KM)

Od wrzesnia 89r do Grudnia 90r byly tez dostepne wersje M3 z wyposazeniem Cecotto,

one mialy tez nienumerowane plakietki (byc moze to jeden z tych,bo ten w ogloszeniu nie ma numerowanej).

Ile ich wyszlo tego niewiem.

Tak wyglada nienumerowana plakietka Cecotto Szwajcaria :

plakettem3cecottoschwei.jpg

Tak wyglada numerowana plakietka:

cec0.jpg

A tak u naszego bohatera :

12877849234.jpg

Najlepiej byloby zapytac goscia o miesiac produkcji.

Albo poprostu o co chodzi z tym : "niestety dokument M3";)

Edytowane przez Tomek v8
Blad ortograf.
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/bmw-320i-idealne-z-niemiec-i1301347019.html

bardzo fajna e30, ciekawe wyposażenie ... i bardzo fany kolor

jak ktoś szuka e30 - to myślę, że znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na zadbane ale pytanie do tych bardziej obeznanych w cenach, nie za drogo :>

Wydaje mi sie,ze chyba cena nie jest przesadzona ,liczac jeszcze koszty rejestracji.

Auto wyglada na zadbane,fajny oryginalik.Ciekawe jak chodzi silnik.

W niemczech takie auta tez juz nie sa takie tanie.Wiadomo,jest ich coraz mniej.

To samo bedzie pewnie z cenami E32 i E34.

Jak ktos zna sie na rzeczy to nie pusci takiego auta za 500 eurasiow.

Ale byc moze ktos ma odmienne zdanie na ten temat bo ja cen takich aut w polsce nie znam,

ale w polnocnych niemczech tam gdzie ja mieszkam 2000 euro za E30 w takim stanie to wcale nie wygorowana cena.

No coz,skoro duze fiaty kosztuja nawet 12000-13000 zl,to dlaczego E30 nie mialaby kosztowac 9000?

Np ta E30 :

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=128726845&pageNumber=1&tabNumber=2&picture=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny gwintu nie pamiętam dokładnie bo nie szukałem ale jakoś tak w miarę przyzwoicie.

jak ktoś szuka e36 to jest dobra okazja do kupna, autko mojego kolegi, śliczny kolor,

http://otomoto.pl/bmw-320-C15633168.html

silniczek pięknie cyka i zawieszka też w ładnym stanie, ogólnie autko prezentuje się dobrze, do oddania za jakieś 6.5tys

idealna nie jest ale cena jest naprawdę miła.

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...