Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A co sprzedajesz ?

Wiesz ze u mnie decyzje trwaja niedluzej niz 3 sekundy :) I tez dobrze wiesz ze od prznajmniej 3 miechow wysylam ci linki na gg e30 cabrio :) Dla mnie sa tylko dwie opcje jesli chodzi o nosciciel m52b28, bo sporo siana wejdzie w ten projekt wiec ma to byc idealny, drugi samochod. Albo coupe, albo cabrio, innej opcji nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/e30-cabrio-1-8-b-g-1993-idealny-stan-pilnie-i1253530988.html jest aktualne chociaz ktos ma dzisiaj ogladac, blacha niby ok od spodu tez, z silnikie jak pytałem to mowi ze dla niego jest ok czyli od razu wiadomo, że nie jest, ale to chyba nie problem taki silnik kupic i nie powinny byc to koszta, podoba mi sie bo na fajnej opcji i srebrna.. warta grzechu nawet z padnietym silnikiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z USA bardzo mi się podoba:) na wakacje super sprawa(co prawda mam pomysły na dwa projekty wakacyjne związane raczej z autami prl-u,ale ta jest grzechu warta:) )

Kevin-ta srebrna-jeśli zadbane wnętrze na żywo i buda to do 6ty. można zjechać i myślę,że warto brać:)

Tę z Kalisza chyba bym odpuścił...połowa wlkp. żyje z handlu autami...jest kilka takich wiosek,gdzie cała wiocha utrzymuje się z handlu autami-serio-komis podwórko w podwórko.Na mniejsza lub większa skale...a 4900 za cabrio z tym silnikiem to brzmi jak za darmo.Podejrzane(i blachy z lubuskiego?)

M3 e30tka...no ładnie...łeb urywa przy starcie a później jest tylko coraz weselej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkov, ale w Kaliszu to nie jest az tak jak w Ostrowie albo Pleszewie ;) Kevin jakbys sie kapnal wczesniej to bym sie moze przejechal jakbym mial odrobine wolnego czasu ;)

Nie pamiętam nazwy,ale jest taka wiocha jak się leci od Ostrowa do Wrocławia,gdzie co 5m(dosłownie)masz auto-handel...byłem w szoku to widząc:)

Zresztą od dawna wiadomo,że w Wielkopolsce słychać młotek a szpachla jest najbardziej chodliwym towarem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodzice pewnie ;)

Dokładnie:)Wiedziałem,że coś na "P"

Kevin-moim zdaniem warto się zainteresować.Jeśli silnik jest w dobrym stanie i buda nie składana z przystanków i niepordzewiała to jest to okazja.Reszta spokojnie do dopieszczenia wg własnego uznania a pieniądze są śmieszne.Jakbym miał luźna kasę to bym ją oglądał:)

Jesteś jutro we Wro,można podjechać i zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...