Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj perelka jesli chodzi o felgi. Cena to jakis niezly kosmos jesli chodzi o spawane 16 calowki, ale niepowiem, nie wiedzialem ze RS'y maja "charakterystyczne pekniecia i spawy"? hehe

http://moto.allegro.pl/bbs-rs-061-rarytas-nie-rc-rm-do-bmw-16-i1253400247.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawane ranty lub bebny w szerszych bbs 3tlg to standard, pekaja zaskakujaco czesto - osobiscie nie mialem takich felg ale sporo czytalem...

co do ceny...hmm, zobaczymy kiedy sie osiagnie minimalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawane ranty lub bebny w szerszych bbs 3tlg to standard, pekaja zaskakujaco czesto - osobiscie nie mialem takich felg ale sporo czytalem...

co do ceny...hmm, zobaczymy kiedy sie osiagnie minimalna

To akurat prawda i tylko w RS-ach tak pękają kiedyś szukałem takich felg jak miałem golfa to prawie wszystkie spawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tazunio,ale to nie jest taki szeroki rant,

niektorym sie podoba naciagnieta opona (mi tez :-P) i wtedy wystarczy delikatnie o cos zahaczyc kolkiem i po feldze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki lipa, jakby byl normalny m-pak to by bylo o niebo lepiej. W srodku ekstra, ale wersja wyposazeniowa widze uboga, bo np. klima na pokretla w E60 to troche jak dla mnie nie po kolei. No i lipnie rozwiazany ten wysuwany ekran radia, zaslania te pokretla. Ale co do koloru srodka to super :) no i te felgi coraz bardziej mi sie na E60 widza, co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1270422754_2

Jak dla mnie parodia gosciu sie chwali że wywalił w błoto 20 tysiaków na fotele ..... a do kompletu załozył kondoniarską dokłądkę zderzaka z dziurą na 4 rurki a wydech tylko po jednej stronie i do tego jeszcze naklejeczki sznycel ... masakra

Z tych jego kalkulacji ile w nie wpakował to ta 5tka jest warta co najmniej jakies 200tyś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szrot kupa i tyle tez widzialem ja na allegro. Zakonczmy temat z nia bo mnie nerwy biora jakie pajace są w Polsce :( Już nie wspominam, że za***iste błędy ortograficzne, w pracy z chłopakami niezły był polew, rególowaną albo folją, w szoku jestem. Jakie auto taki opis i właściciel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...