Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

na wiosne przymierzam do wymiany swoich i nie wiem jaki kierunek obrac.

do e60 to sluszne rozmiary zaczynaja sie od 18 cali, buda jest dosyc zwalista i potrzeba tlustego kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keskin KT1 jednoczęściowe, nie rozkrencalne z imitacją śrubek (chybe że przegwintował i coś swojego wkręcił) ciekawe skąd ta cena 7 tys ?

Kupił felgi nowe, nie używane. Może po tyle chodzą, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-730-3-0-v8-zamiana-C14977666.html

co o niej sądzicie?Podoba mi się nieco:)

Moim zdaniem odpuść ją sobie , tak na szybko to :

-prawdopodobnie walona z przodu , lampy zmienione na jakies ringowce z allegro , zderzak z wyrwanymi spryskiwaczami prawdopodobnie cały szczepiony od 740i z uwagi na specyficzną dokładkę z wlotami , smigło od visko rzezbione z czegos innego bo jest za małe , w środku bieda edyszyn jak na V8 , tylna blenda na szybie + nakładki na pedały źle wróżą co do przeszłości tego auta .... i ostatnia sprawa to kolor o ile E30 i E34 to bajera w calypsorot to już E32 mi sie totalnie nie podoba.

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.

szkoda,bo myślę czy na jakieś ładne e32 się nie zamienić.

akurat kolor mi się podoba,również w e32:)choć wolałbym z czarna skórą w środku(i fotele buffalo-one są cudowne:) )

fakt-skromniutkie to visco jak na v-kę.

Co do stłuczek-auto w tym wieku ma swoje przygody...byle one nie były bardzo poważne.

W e32 chyba lepiej R-ki szukać,co?Chodzi mi o bezproblemowość eksploatacji...woz-u nie grzmij:)

ta wygląda nieźle,choc wydaje mi się,jakby lewa strona miała dwa odcienie koloru

http://otomoto.pl/bmw-735-jedyna-w-polsce-taka-piekna-C15034629.html

Edytowane przez Wilkov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIlkov, to ty jestes szybszy ode mnie. Przeciez dopiero co zakupiles tego e34 kombiaka :) Mysle, ze zamieniajac pewniaka touringa ktorego masz na jakis wielki znak zapytania z allegro za 6000zl to blad. Ale takie tylko moje skromne zdanie... Jesli tak, to juz lepiej sprzedac to co masz, i wtedy kupic cos. Wiekszy wybor bedziesz mial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...