Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no i panowie,tak się zarabia na baranach...:)swoją drogą ten gwizdek z allegro to taki efekt jak z czajnika?

Cabrio-De gustibus non est disputandum

mati0788-a orientujesz się jak z szyberdachem?:)

dobre :D widze te naglowki na serwisach aukcyjnych:

" JUZ DZIS ZAFUNDUJ SWOJEMU TLUMIKOWI EFEKT CZAJNIKA", gwarantujemy gwizd :D

przy otwartym szyberdachu i zamknietych oknach +45KM a przy otwartych oknach i otwartym szyberdachu -14KM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item1074242696_super_atrakcyjne_bmw_e34_tuning_blyskawica.html

ech,gdyby nie ten niebieski( do oczu mi nie pasuje) to bym się skusil8)

Panowie-ma ktoś do wyrzucenia 12tys.?

sory, ale moim zdaniem spieprzył tą beemke po całości, tak samo wnętrze jak i z zewnątrz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w 2007 była na zlocie w toruniu , na żywo wyglądała tak sobie bez rewelacji , gosciu się nieźle naprodukował nad tym aero i innymi bajerami , ale do E34 takie tuningi nie pasuja na E36 jeszcze jakoś bym to zrozumiał ale nie na E34 ..... dla mnie kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w 2007 była na zlocie w toruniu , na żywo wyglądała tak sobie bez rewelacji , gosciu się nieźle naprodukował nad tym aero i innymi bajerami , ale do E34 takie tuningi nie pasuja na *** jeszcze jakoś bym to zrozumiał ale nie na E34 ..... dla mnie kicha

z limuzyny nie zrobisz sportowego auta po tuningu choćbyś sie wywinął na lewa strone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item1074242696_super_atrakcyjne_bmw_e34_tuning_blyskawica.html

ech,gdyby nie ten niebieski( do oczu mi nie pasuje) to bym się skusil8)

Panowie-ma ktoś do wyrzucenia 12tys.?

Ale daje po galach! Nie ma to jak podwojne rury z tylu, wloty na masce i blyskawica po bokach jakbymial przynajmniej gazylion KM i 2 x gazylion Nm! .....no i elegancki wlew gazu na zderzaku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...