Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen:heheh no kolega chcial na wszystkie mozliwe sposoby wypromowac swoje auto i nie wyszlo... :mrgreen:

swoja droga to zadna ciekawostka tylko kombi, mowi sie na takie auta K-O-M-B-I (ewentualnie w BMW - touring), auta te charakteryzuja sie pojemnieszym bagaznikiem i wyzszym tylem nadwozia :-P :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Kevin nie wychwycil ironii...

ten dzial slabo sie nadaje do promowania swoich ofert, taki dzialem jak wiesz jest dzial z ogŁoszeniami, akurat na tym dziale tak w 80% wysmiewamy sie z wypocin Allegrowiczow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takich produktach? http://moto.allegro.pl/item922740085_wahacz_gorny_lewy_bmw_5_e34_e_34_kompletny.html szczerze to przejechałem sie nie raz na SACHS i LENFORDER....znajomi to samo. kumpel robił wszystko na LEN.. i dzisiaj ma wszystko wywalone a różnica w cenie 3 krotna!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Przemo nie ma nad czym sie zastanawiac ja latam na całym takim zawieszeniu ala NONAME i przelatałem na tym rok i nic nie klekło :D

Wiec nie widze sensu płacic tak jak napisałes za wahacz x3 skoro masz praktycznie to samo za 70-90zł :D

Generalnie jest tak ze tuleja sie nierozpadnie , predzej poleci swożen ale to juz nie ma reguły na wrocławskim poligonie

nawet jak orginała zamontujesz to i tak moze sie sypnac tak samo jak ten NONAME :)

Jak chcesz to podjedz sobie do Smardzowa koło Olesnicy tam jest chyba firma MotoHit jesli dobrze pamietam i maja

od reki te wahacze za komplet góra + dół + łacznik stabilizatora za 2 strony zapłacisz koło 350zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba tak zorbie. Dolne mam nowe. Gosciu od którego kupiłem wymienił przed sprzedaża.... Jak wpade w mega dziurę to tak samo urwę LEN jak NO NAME.Chyba sie tam jutro wybiore i kupie góre + te tylne łaczniki belki.tez widziałem ze maja po 25zł a nie 50.... czytałem opinie w necie i ludzie bardzo pozytynie piszą szczególnie o producencie TEKNOROT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11295359

o ile dobrze pamietam to na początku bylo ze sprzedaje bo się połamał,potem cena była w granicach 8500-9000 bo uszczelka była wydmuchana pod czapka ,teraz bo kupił M5,ciekawe co będzie za miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do kupna e36 ,ale jak widzę e30 to nachodzi mnie chęć żeby znowu kupic kwadrata,tyle ze nie mialem nigdy do czynienia z cabrio a przez przypadek ostatnio natrafiłem na cos takiego

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11438058

i tak sie zastanawiam czy by sie nie przejechać i czy by nawet nie kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...