Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

no klima nie jest moim priorytetem, ale masz racje wypadaloby sie zastanowic: "witam mam do sprzedania ładne i zadbane bmw 318 is coupe 140km z gazem sekwencyjnym oczywiście sprawnym" .....z tym spojlerem, galka i kierownica to od razu pomyslalem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zwracam honor, dziwne bo przeczytałem całe ogłoszenie i przeoczyłem widzę 2 linijki,. Jedyne co wyczytałem ad. gazu to wartości spalania przy końcu.

I jeszcze jedna jak dla mnie istotna rzecz. Auto to nie ma poduszek powietrznych. Niby mało ważne ale moze uratować życie.

i brakuje fragmentu fotela na zdjęciu lewego. Mało istotny szczegół niby ale często właśnie tam są przetarcia (od wsiadania i wysiadania)

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde widze, ze mamy ten sam tok myslowy....o poduszkach od razu pomyslalem :/ no a fotel...chce napisac smsa o inne fotki..no tak, ale czego oczekiwac za 8 kola...ja nie moge odzalowac tej e36 1997 rok niebieskiej w Mpakiecie 13,500 ...bylo wszystko oprocz skory..mialem po nia jechac w niedziele, bo w sobote mialem studia....no i w sobote zostala sprzedana :/ a teraz mecz sie czlowieku z szukaniem igly w stogu siana :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniądze wydaje się być rozsądnym wyborem. Ja też miałem podobną do Ciebie sytuacje. Była 530benzyna 2001 e39 za małe pieniądze bezpośrednio od pierwszego właściciela serwisowana do końca w inchape. Dzwoniłem jakieś 3 godziny po ukazaniu się ogłoszenia i co?? Dowiedziałem się Panie właśnie piszę umowę. Piękna niebieska jasne skórki w elektryce, grzanie itp. Ale długo nie mogłem jej przeboleć. Nie wiedziałem ,że auta się tak szybko sprzedają :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytacja WOŚP kalendarz BMW ZONE
tu odbywa się licytacja niepowtarzalnego kalendarza BMW ZONE.

cel szczytny zapraszamy do wspólnej zabawy
Podaję druga licutację:

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=359344' rel="external nofollow">
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytacja WOŚP kalendarz BMW ZONE

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=359344

za Mke bym zapłacił ale żeby pojeździć samemu :-P

na bocznym siedzeniu to ja mogę w trucku dostarczyć lepszych wrażeń,

może nie w tej częstotliwości,

natomiast natężenie jest co najmniej zaskakujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...