Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam wie kto cos na ten temat ?

BMW 330 27500.00 PLN. - otoMoto.pl

chcialbym mozliwe zakupic to ustrojstwo ale mam +300 km wiec jak by sie ktos czegos dopatrzyl .. byl bym wdzieczny narazie zbieram dane

jedno z tego co widac to licznik z wersji uk a niby kraj sprowadzenia niemcy dziwne ..

skrzunia 6 biegowa i 167 tys km .. ciekawe na jak prawdziwe w sumie nie wytarta sa auta co maja 140 tys i maja wytara bardziej np BMW 320 25700.00 PLN. Krosno Odrzańskie - otoMoto.pl

ale to nie temat

wiec jak ktos cos rozszyfruje ja w bm nie jestem wielkim znawca sam mam e39 330d planuje zakup nastepnej bmw ..e46 w kabrio ale co do silnikow to sam nie wiem za 330d nie dam 55 tys :/ wiec mysle ze 3.0 ci zostaje + gaz chyba ze ktos moze mi powiedziec o awaryjnosci silnikow benzynowych po prostu auto ma mi sluzyc i jezdzic by nie skrobalo po portfelu moje e39 narazie jesc nie wola wiec jest git

jak by ktos mial jakas opinie z gory dziekuje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tanio strasznie jak za 330ci z tego rocznika, po fotach nie za bardzo można cokolwiek wywnioskować , kiepskiej jakości, przebieg w miarę realny, bo to auto sezonowe można by rzec ślizgi w przednim zderzaku połamane, albo same zaczepy nie wiem co jest nakombinowane z licznikiem, ten drugi silnik ja osobiście bym sobie odpuścił, spalanie praktycznie podobne do 3,0 a M54 z tego co wiem jest dobrą jednostką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...