Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś szuka taniej kamerki do auta i nie tylko

Aliexpress.com : Buy Car DVR Recorder H198 2.5'' TFT LCD screen 6 IR LED Night vision 120 degree wide view angle from Reliable Car DVR Recorder suppliers on Digiobd Electron Technology Co., Ltd.

jeśli ktoś chce czarny obraz nagrany noca polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SoulRea, tylko ponad 2x drożej, ale za to szybko, a nie 30 dni ;)

He he. Każdy chce zarobić. A że u nas na towary z importu są zbójeckie podatki i każdy chce się nachapać - to już insza inszość. Bo przecież kto ma stracić, jak nie klient ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiego auta mam fotele, cena przesadzona na nasz rynek, na zachodni bardzo realna

Realne to moze byc jedynie emka z tej trojki. Ale prosze ciebie, 325, z podrapanym spojlerem i auto, ktore calosciwoo sie prezentuje absolutnie przecietnie, za 35tysi? Nawet na zachodzie nie ma takich ktorzy daliby takie siano. Jak dla mie cena z kosmosu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta - BMW 325 - BMW 316, 1990r bezwypadkowe sprowadzone ze Szwajcarii w 2008r. Kompletny SWAP wykonała firma AIE Groupe - projekt 11) na silnik M54B

Ta stała w tym komisie w dniu, w którym kupiłem swoją - byłem tam, ale obejrzeć (z ciekawości chciałem) jej nie mogłem, bo handlarz kluczyków nie miał. W dodatku większość aut w tym komisie była upierdaczona w środku i na zewnątrz i w nie najlepszym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realne to moze byc jedynie emka z tej trojki. Ale prosze ciebie, 325, z podrapanym spojlerem i auto, ktore calosciwoo sie prezentuje absolutnie przecietnie, za 35tysi? Nawet na zachodzie nie ma takich ktorzy daliby takie siano. Jak dla mie cena z kosmosu..

pisalem wylacznie o s50b32. z dobrze poinformowanuch zrodel wiem ze ze takie e30 nawet bez mpaka chodza po 10k eur np w holandii

Wysłane z mojego GT-N7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierziule, to sie nazywa cena z kosmosu. A przeciez to taka "rewelacyjna cena" jak sprzedawca ujal.. lolol

Shadowline BMW e34 ORYGINAL!!! (2693240140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierziule, to sie nazywa cena z kosmosu. A przeciez to taka "rewelacyjna cena" jak sprzedawca ujal.. lolol

Shadowline BMW e34 ORYGINAL!!! (2693240140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Desperat to jest z niego :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARTGE 19X9-10 5X120 PIĘKNE!!! (2715735937) - motoAllegro

hmm kupił bym ale spwania mam dość....

jak ktos zainteresowany to dawac znac na PW, moge sie dogadac na rabacik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta - BMW 330 - E30 kabrio, w stanie IDEALNYM. Rok 1991. Nowy dach, boki drzwi obszyte skórą naturalną (nie plastik), nagłośnienie HERTZ (widać n

haha ponad 35 tys za absolutnego parcha. Zastanawiam sie, ktory element w tym aucie jest w stanie idealnym :D

I cos Brzytwy auto potanialo.

BMW E30 kabriolet (2718968319) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...