Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

w tym przypadku nie moge sie z wami zgodzic...

auto Czarnego - jedna z najlepszych e36qp w polsce (jak nie w europie) i jedna z najnizszych i najszerszych

widzialem auto raz na zywca, znam jego historie (zreszta auto z okolic Wrocka)

warte kazdej zlotowki z tej ceny!

osobiscie mi nie siedza nadkola - ale to kwestia gustu

o tym ze bedzie sprzedawal wiadomo bylo od okolo 2-3 miesiecy, bylem swiecie przekonany ze cena bedzie w granicach 35000zl

nie porownywalbym tego samochodu do m3, bo to calkiem inna bajka ;)

laik tego samochodu nie kupi, a ktos kupi na 100% i to szybciej niz sie nie jednemu zdaje

---

podobnie bylo z e30tka Bawarjana, po ktora jakies 2 miesace temu przyjechali goscie "niby" obcykani w e30tkach, ktorzy mysleli ze wyrwa ja za 5000zl, jak sie nie udalo zaczeli wymyslac o ulepach itp. (zreszta nie w twarz tylko potem na innym forum)

kilka dni temu pojechala do chlopaka z Bogatyni, ktory malo sie nie zesikal jak ja zobaczyl, a do ogladania bylo i czterech z czego trzej to "Beemkarze"...

takich aut nie mozna oceniac pod wzgledem, rocznika, silnika czy przebiegu, tutaj kupuje sie cos wiecej niz samochod... i nie chodzi tutaj o miliony godzin wlozone w samochod czy tysiace zlotych

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich aut nie mozna oceniac pod wzgledem, rocznika, silnika czy przebiegu, tutaj kupuje sie cos wiecej niz samochod... i nie chodzi tutaj o miliony godzin wlozone w samochod czy tysiace zlotych

Zgadzam się się z tobą w 100% bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie bylo z e30tka Bawarjana

Ciężko wypowiedzieć się w tej sprawie. Czytałem temat na Syndykacie, auta na żywo nie widziałem - ciężko cokolwiek powiedzieć. Własnie chyba tam jakiś kolo pisał o cenach aut z kosmosu, podawał jako przykład E30 Brzytwy i kilka innych które wystawiono za astronomiczną kasę a po jakimś czasie cena poszła moooocno w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto Bawarjana dalem na przyklad, a historia z Syndykatu tylko podkresla jakich bajek mozna nawciskac i jak ukierunkowac ludzi...

szkoda, ze on nie mogl opowiedziec prawdziwej historii, jak jeszcze tamatu nie zablokowal Kujon, potem juz odpuscil - bo nie bylo sensu ciagnac tego dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację ale jak dla mnie to spora suma za e36 sam mam taką i cały czas ją modyfikuję ale jak miał bym taką sumę to wolał bym kupić e46 coupe . Mimo tego wielki szacun dla właściciela tej coupety bo naprawdę wygląda super:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku nie moge sie z wami zgodzic...

auto Czarnego - jedna z najlepszych e36qp w polsce (jak nie w europie) i jedna z najnizszych i najszerszych

racja, to jest auto przy ktorego budowie nie bylo kompromisow, wszystko za gruba kase

jest przepiekne

ale z drugiej strony naprawde majac takie siano na e36 moze kupic nie tak odwalona eMke ale w naprawde dobrym stanie i sobie ja budowac.... tylko tu znowu koszty utrzymania....

kazdy podchodzi indywidualnie ale ja bym takiej kasy nie dal... moze gdyby to jeszcze bylo 325/328....

aczkolwiek napewno cena jest duzo bardziej adekwatna do auta niz w przypadku cabrio brzytwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...