Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

nie bede glupio wypytywal co sie stalo... tylko zycze szybkiego powrotu do zdrowia

Spoko,to zadna tajemnica

... jak spadalem z ciezarowki to asekuracyjnie chcialem sie zlapac i obraczka zachaczylem sie o taki bolec....

ja spadlem a palce zostaly na gorze :-P.

ale juz spoko, wszystko na swoim mejscu i dziala prawie bez zarzutow.

Trzy tyg. temu wrocilem do pracy i jestem szczesliwy bo od tego " wolnego " padalo mi juz na mozg.

Jakbym mial tyle urlopu co chorobowego to E30 bylaby juz dawno skonczona.

Acha,przez to wszystko przegapilem kalendarz Maxbimmera na 2012 rok z moim autem :(.

Edytowane przez Tomek v8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak spadalem z ciezarowki to asekuracyjnie chcialem sie zlapac i obraczka zachaczylem sie o taki bolec....

ja spadlem a palce zostaly na gorze .

grubo ...

powrotu do 100% władnosci zycze i zdrówka

gps by Ci s******lil reszte zycia mało brakowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gps by Ci s******lil reszte zycia mało brakowało

mialem cos glupiego napisac do tego " by Ci s******lil reszte zycia" ,ale jeszcze zona przeczyta i dopiero bedzie jazda :mrgreen:.

dlatego mój ojciec dzień po ślubie był już bez obrączki

ja tez juz jestem bez i raczej sie nie zanosi na to zebym ja kiedykolwiek zalozyl. W szpitalu pocieli ja na 3 czesci - chyba sobie z niej zrobie kolczyki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem cos glupiego napisac do tego " by Ci s******lil reszte zycia" ,ale jeszcze zona przeczyta i dopiero bedzie jazda .

i bez tego prze***ane co :lol::lol:

przetopisz i niech Ci naleja na znaczek bedziesz miał oryginalne złoto białe śmigło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,to zadna tajemnica

... jak spadalem z ciezarowki to asekuracyjnie chcialem sie zlapac i obraczka zachaczylem sie o taki bolec....

ja spadlem a palce zostaly na gorze :-P.

ale juz spoko, wszystko na swoim mejscu i dziala prawie bez zarzutow.

Trzy tyg. temu wrocilem do pracy i jestem szczesliwy bo od tego " wolnego " padalo mi juz na mozg.

Jakbym mial tyle urlopu co chorobowego to E30 bylaby juz dawno skonczona.

Acha,przez to wszystko przegapilem kalendarz Maxbimmera na 2012 rok z moim autem :(.

zeby poprawic humor po wypadku moge Ci odstapic moj tylko musisz za niego zaplacic, bo ja wlasnie teraz sobie przypomnialem ze jeszcze tego nie zrobilem :D

poza tym mojej fury tam nie ma wiec Ciebie ucieszy bardziej...

pisz na PW, jak jestes z Wrocka to podrzuce bratu i od niego sobie odbierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby poprawic humor po wypadku moge Ci odstapic moj tylko musisz za niego zaplacic, bo ja wlasnie teraz sobie przypomnialem ze jeszcze tego nie zrobilem

poza tym mojej fury tam nie ma wiec Ciebie ucieszy bardziej...

pisz na PW, jak jestes z Wrocka to podrzuce bratu i od niego sobie odbierzesz

Dzieki rush, jakos sie dogadamy.

A tutaj niespodzianka :

Gebrauchtwagen: BMW, 530, i V8 Hartge Tuning, M-Ledersitze, Fächerkrümmer, Benzin,

Patrzcie co znalazlem.

Moje byle auto LIVE ! Co oni z niego zrobili .....

Jak mozna bylo tak zaniedbac moja niunie ? :crying:

To juz drugi wlasciciel po mnie.

Ale najciekawsze jest to,ze nic nie zostalo do niego dolozone (wrecz przeciwnie).

Zniknal wydech Eisenmann-a (kosztowal 750 €),bra i kilka innych rzeczy,a cena podskoczyla o 1200€ do gory pytanie_bmw.

Stan licznika zmniejszyl sie o 100.000 km (wedlug moich obliczen powinien miec teraz na budziku ok.340.000 :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ).

Masakra lolol - nic tylko pojechac i obic gosciowi ryja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś turas go teraz ma, bo nie chce mi się wierzyć że "dojcze" też takie wałki robią z autami. Jakby to blisko było to mógłbys podjechać z jakimiś swoimi fotkami i gościowi pokazać że to Twoje byłe auto i 100tyś.km mu zniknęło. Najlepiej z policajem jakimś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...