Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

bo samo się w czasie zaraz przeniesie!!!!!:drunk:

tylko nie rozbij znowu calej kraty browara :bag: ja podpielem pod allegro bo link prowadzi do ogloszenia ale jak nie jest w odpowiednim dziale to niech admin przeniesie w odpowiedni albo usunie :lol:

Edytowane przez edu2301
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem takie cus. Juz sie skusilem, nawet na zasadzie zeby kupic, zobaczyc co one sa warte, i pchnac dalej poniewaz cena jest bardzo atrakcyjna. Umowilem sie z kolesiem na komplet tych m-contourow, wraz z dystansami na przod, za 650zl. Felgi z tylu 17x8,5 ET13, jedynie z przednimi znak zapytania. Mowi, ze chyba 7J et28. Dziwne, bo wydaje mi sie ze contoury wyszly najwezej w 7,5J. Sprawe uzgodnilismy, i nagle strzal poniewaz uznaje tylko odbior osobisty z Warszawy. Napisal ze wysylka samych felg by kosztowala okolo 350zl wiec bez sensu. Napisalem mu, czy zamierza wyslac je taksowka, ze tak drogo, i juz nie odpisal. Koles dziwny, pewnie nie z tej planety, niemniej jesli ktos jest ze stolicy i mialby okazje je skrobnac za taka kase to czemu nie. Link do aukcji:

Oryginalne Alufelgi BMW M-CONTOUR + DYSTANSE PRZÓD (2098930172) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oraz nr do kolesia:

796 588 927

Mysle ze szybko ich nie sprzeda, bo praktycznie ograniczyl sie do klientow na miejscu. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad takim samym patentem jak ten gość zrobił. Przebudować moją lodóweczkę na M5 i wystawić za 300tyś. Muszę się tylko dowiedzieć ile papierologii jest z zatwierdzeniem takiej przeróbki, bo głupie zawieszenie kosztowało mnie sporo zachodu, więc przebudowa auta to musi być ohoho.

BMW M5 2002, 114 000 km, kr 331 530,- -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz'u może to od hama, hehe, ale hamman to żaden. Mimo wszystko chętnie bym je wziął na zimę. Jak ta 8-mka jest na zabytek zarej.? Chyba trzeba będzie jakąś wypasioną furę tak zarejestrować, wtedy niech stoi i czeka na mnie w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...