Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

jak by ktoś szukał 19stek :)

ALUFELGI BMW 19" 9J 10J 235/35/19 255/35/19 STAN 6MM - Auto Moto Częsci Samochodowe Akcesoria - Gumtree Mazowieckie / Warszawa

ostateczna cena 2400, ja zrezygnowałem jednak ze względu na wrocław :) ale moim zdaniem warto szczególnie że oponki jeszcze zdrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jest w stanei mi powiedziec, jakim cudem ten koles ma 19 letnie auto zarejestrowane jako zabytkowe? Albo jakis mega wal i w papierach jest jakas machlojka, albo nie wiem. Jesli sie nie myle, to zabytkowe musza miec 25 lat? WTF??

BMW 530 ZABYTKOWY, 1993r., 2997cm3, 218 KM - otomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Musi mieć, co najmniej 25 lat

2. Musi być (w modelu) nie produkowany od 15 lat

3. Posiadać 75% oryginalnych części

Nie tak do końca.

W PL są co najmniej 3 szt E32 już na żółtych blachach. Auto jest rejestrowane jako kolekcjonersko-zabytkowe. Musi wyróżniać się czymś szczególnym (shadow-line itp.), albo trzeba mieć znajomego rzeczoznawcę :wink:

Od nowego roku coś chyba już pomotali i takiego myku zrobić nie można, ale sądzę że z tym wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

Pojazd młodszy niż 25-letni może zostać wpisany do rejestru zabytków, jeżeli jest egzemplarzem unikalnym i charakteryzuje się przynajmniej jedną z niżej wymienionych cech:

  • posiada unikalne rozwiązania konstrukcyjne,
  • dokumentuje znaczące etapy rozwoju techniki motoryzacyjnej,
  • był związany z istotnymi wydarzeniami historycznymi,
  • był użytkowany przez osoby powszechnie uznane za wyjątkowo ważne,
  • ma związek z ważnymi osiągnięciami sportowymi,
  • posiada oryginalne wykonanie lub został odrestaurowany,
  • został odtworzony wiernie, zgodnie z technologią z okresu jego produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...