Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

rush,pawelo-nie robcie ze mnie debila.

nie mówię,że za 5 koła będzie igła,tylko,żę dla mnie silnik jest ważniejszy niż wizual a mam odczucie,żę auta z syndykatu to raczej kwestia wyglądu często i te ceny są przesadzone.Chłopaki chyba bardizej emocjami i tym,ile włożyli pracy w auto niż ile to zaiste jest warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rush,pawelo-nie robcie ze mnie debila.

nie mówię,że za 5 koła będzie igła,tylko,żę dla mnie silnik jest ważniejszy niż wizual a mam odczucie,żę auta z syndykatu to raczej kwestia wyglądu często i te ceny są przesadzone.Chłopaki chyba bardizej emocjami i tym,ile włożyli pracy w auto niż ile to zaiste jest warte.

ja uwazam ze 25 koła za to auto na futurach to ok cena, brzytwa przegial ale on zapodal 60 za swoje cabrio. wiem ile ja siana wlozylem w tuning e46 a duzo tam nie zrobilem, wiec wierze ze hajtekowe e30, ktore bylo rozebrane do ostatniej srubki i kompleksowo odnowione na nowych czesciach czesto z aso jest warte tego siana. ile kasy poszlo na czesci to masakra, a on mial na szczescie swoja robocizne - wiekszosc ludzi musialaby za te prace zaplacic. jak silnik za maly to masz idealna baze warta tego zeby wladowac w nia nawet v10 z m5 e60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mnie teraz mozecie wysmiac, ale ja tam np. rozumiem, ze Brzytwa chce tyle ile chce, druga sprawa, ze ja bym na jego miejscu to auto juz zostawil dla pokolen, bo jak to sie mowi wiem co mam, a kasy wierze ile w nie wlozyl i nie zdziwie sie, ze to 60k to i tak ze wszystkim kwota mniejsza, niz tak ktora byla w to auto wladowana. Ja juz policzylem ile na ten moment w same modyfikacje weszlo w moja E60 i generalnie to 335d stoi praktycznie u mnie na podjezdzie, tyle ze w postaci E60 ;) ale tak jak powiedzialem w niedziele Rushowi bodajze, ja nie moge jezdzic zwyklym seryjnym autem, bo mnie nudzi posiadanie jednej z wielu, moje auto ma sie wyrozniac, a to niestety kosztuje. Dodatkowo, jak skoncze wszystkie pomysly, ktore jeszcze mi sie krzataja po glowie, a bedzie to kolo wiosny, to dla totalnego picu wystawie ja za kase o wiele wieksza niz jest rynkowo warta, tak z ciekawosci, a co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie Panowie,ale 22tys(nie mowiac o 26)za e30stkę z m20b20 to jest masakra.

Wilkov, uwierz mi ze mody kosztuja. 22tys za zwykla e30 to jest duzo, ale za zwykla e30. Tutaj widac ze jest to samochod naprawde doinwestowany. Tak jak Czechu napisal, mody naprawde kosztuja. On mialby 335D na podjezdzie, ja jak licze ile weszlo w moja 328 to mialbym 2x piekne cabrio u siebiue w garazu. Mody nie sa tanie i naprawde rozumiem ze koles chce ile chce, zreszta za ile mialby puscic, za dyche?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe OT,odnośnie TDSa,post z forum BKP

525 tds - ku chwale :)

icon_post_target.gifprzez oggy » 24 Wrz 2011 20:48

Witajcie po dlugim czasie nieobecnosci mojej:)

Dzis sie dowiedzialem, ze w moim ex 525 tds wlasnie rozrzad strzelil i nie specjalnie jest co z silnika ratowac...

... i moze bylby to kolejny post o tragicznosci tds, gdyby nie to, ze ...

... w momencie, kiedy strzelil lancuch auto mialo (i ma nadal...) dokladnie 804 192 km icon_wink.gif

Od czasu, kiedy ja je zakupilem, pozniej u nowego wlasciciela az do dzis przeszedl nastepujace powazniejsze naprawy:

1. 2 x naprawa pompy

2. 2 x regeneracja turbiny

3. 1 x uszczelka pod glowica z powodu strzelenia paska od pompy wody, wspomagania etc, a w konsekwencji zagotowania.

Ostatnie nieco ponad 300 000 km auto przejezdzilo w nader czesto dociazone laweta. Aktualnie znalezli juz do niej kolejny silnik i pewnie po przekladce bedzie jezdzic radosnie dalej icon_smile.gif

Po strzale lancucha probowali go jeszcze odpalic, co dokonalo dalszych zniszczen.

Wiec jak widac - tds to na prawde zacny silnik, ktory potrafi krecic kilometry prawie jak stare MB 200 d icon_smile.gif Troche sie mnie lza w oku zakrecila na te wiadomosc, ale mam nadzieje ze na nowym motorze pochodzi dalej i licznikowe "milion" zdola przekrecic icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...