Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalismy w sobote z Wilkov'em. Wiem, ze Wilkov nie jest zainteresowany bo bedzie docelowo szukal 540, ale powiem szczerze, ze zal zeby to nie poszlo do kogos od nas. Samochod moim zdaniem naprawde wart tej ceny, a napewno jesli ktos np szukalby zeby miec jakis swap V8 do swojej buni. Z blacha nie jest zle, szyber dziala bez zarzutu, nie telepie jak u mnie. Zawiecha do roboty, ale co tu spodziewac sie po takiej cenie. Silnik chodzi bez problemu, sklrzynia przerzuca bez szarpniec. Z tego co koles mowil, to skonczyl studia i wraca na chate do kazachstanu. Nie trzeba byc szerlokiem holmesem zeby domyslec sie ze on nie tutejszy. Wystarczylo zamienic z nim jedno slowo :) Poza tym znalazlem w bagazniku za kolem zapasowym notatki ze studiow, wiec tu kitu nie wciska. Przebieg na blacie - 360tys. WIec tutaj licznik tez raczej nie krecony. Z tego co mowil, zalezy mu strasznie na czasie, wiec mysle ze za 3000 odda, a nawet sklonny bylbym myslec, ze jezeli ktos by wylozyl mu 2800zl w gotowce, tez pogoni. Szerze mowie, ze gdybym mial wolna kase to bym chyba lykna..

http://otomoto.pl/bmw-530-v8-pilnie-wroclaw-C20484053.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde woz-u....gdyby nie byla do rejestracji,to wybor bylby prostszy...a tez nie bardzo wiem,czy wszystko byloby legalnie z umowa,skoro on nią jezdzi tyle czasu i nie ma(czego on nie mial?karty pobytu?)....shit...no i znowu mi będize to auto po głowie łazić;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie auto sie az tak ceni?

Oj ceni ceni. Mesiek w124 e500/500e byl mercedes robiony w partnerstwie z porsche. Tloki kute, silnik nie do wyrabania. Widlasta osemka o pojemnosci 5000. 326KM. Jako jedyny z klasy 124 ma fabrycznie p[oszerzane blotniki z przodu. Pamietam ze w sumie zanim kupilem 540 to bralem pod uwage rowniez w124. Albo e320 coupe (124 coupe jest po prostu piekny..) albo 4.2 lub e500 sedan :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem, to ludzie ktorzy przywiezli to auto z niemocowni specjalizuja sie w starszych BMW i taki sprowadzaja rodzyneczki,

jednak doszyly mnie tez sluchy, ze przed wystawieniem wyciagaja co bardziej rarytasne wynalazki i sprzedaja osobno ;)

...takie sluchy chodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...