Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A o ile sie nie myle jeszcze 2 dni temu stala za 30 tysiecy... Za na pewno mniejsza, nie wiem ile, ale mniejsza kase da rade zrobic rownie ladna i rownie odrestaurowana E30, czego kolejnym plusem jest to, ze doprowadzilo sie to auto do pozadnego stanu samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy przez te 'mugeny' nie ma teraz z 250 KM, slyszalem ze wszystkie Sxx lubia miec dobrze policzone wydechy

W BMW mieszanie z wydechem zasadniczo nigdy nie wychodzi na dobre, no chyba że ktoś zjadł na tym zęby i jest takim magikiem że poprawi fabrykę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW mieszanie z wydechem zasadniczo nigdy nie wychodzi na dobre, no chyba że ktoś zjadł na tym zęby i jest takim magikiem że poprawi fabrykę ...

Zgadzam sie w jakis gazylion procenatach, a to juz sporo :lolol:

Skreca mnie jak mysle ile bym zoszczedzil, gdybym po prostu wycial katy, wstawil tam rurke albo rozprezajacy i na tym finito bambino, a nie caly uklad kwasowka, tyl supersprint, pozniej z powrotem rury ori, pozniej supersprint won tylko na zamowienie puszka 45cm, a pozniej 50cm.....a pozniej ***** 3000zl dalej i powrot do fabrycznego ukladu. No coz, zawsze bylo wiadomo, ze za nauke sie placi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Napisał imilo Zobacz post http://moto.allegro.pl/stolik-z-blok...809191641.html marzy mi się taki stolik BMW powoli przymierzam sie zeby sobie taki samemu zrobic mam na to cala zime
Cytat Napisał imilo Zobacz post http://moto.allegro.pl/stolik-z-blok...809191641.html marzy mi się taki stolik BMW powoli przymierzam sie zeby sobie taki samemu zrobic mam na to cala zime

za***isty :D też myślałem o tym ale za dużo roboty ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...