Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

pawelo-gdyby byla po 1992,to masz rację,ale 89-93 byl s38b36 a od 92ego byla ta większa pojemność:)

chociażwersja 310 konna byla na amerykanski rynek...zawsze mogl się pomylić.ja bym pojechal ja obejrzec...widac,ze wizualnie zaniedbana,pytanie jak mechnika.

ktos reflektuje na wycieczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?t=17520

zna ktos auto?bo w pn jadę oglądać

Niech kolega najpierw Ci wyśle normalne zdjęcia, na tych co są nie widać nic kompletnie ... Fotel kierowcy pewnie wygląda nie za ciekawie skoro nie zmieścił się w obiektywie, wolał bym też na twoim miejscu przed podróżą kilka fotek z bliska zobaczyć a nie z balkonu, tak dla świętego spokoju mimo że Poznań nie daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucius-i tak lece na Piłę,a że w Posen z kuzynem-samochodziarzem jestem na kawę umówiony,to obczaimy.Najwyżej wrócę na dwa auta:)

Właściciel przez telefon mówil,ze blacha ok,silnik także,ale jest sporo pierdół-tu jakaś żarówka,tu mocowanie wydechu,tu końcówka wydechu i tak dalej:)na codzień jeździe e46 a ta była na ndz i do majsterkowania...zobaczę-dla mnie to też będzie jako drugie/niedzielne auto,bo na codzień to bym się bał chyba e32 za 3tys:)

A poza tym wieść gimnna niesie,że na wiosnę fajna fura będzie na sprzedaż ;)

Jak podstawa(blacha,silnik,skrzynia )będize ok,to może...

Co do fotela-mam podobne przeświadczenie...na szczęście,komplet czarnej skóry do e32 nie jest drogi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...