Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

woz, Kujon z syndykatu sprzedawal takie ostatnio po cenie dwa razy mniejszej, niestety juz poszly

EDIT.

oczywiscie chodzi o ACS Rennsport 1

Ale wlasnie takie, skrecane?

Szkoda ze 17 :P ale wzor pieeekny, do Twojej by pasowaly :)

oj pasowaloby pasowalo. A to ze 17 to uwierz mi, ze z tym wzorem nie przeszkadzaloby..

2ewlc7s.jpg

Wczoraj bylem u wulkanizatora, juz mam male pekniecie na feldze przez ktore powietrze ucieka, wiec bedzie spawanie. 18 na te nasze kochane wroclawskie drogi to nie malo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e46-kombi-tour...763870384.html Co myslicie o tych taboretach bo chodza mi po glowie i zaraz moge zrobic jakies glupstwo cena jest duza.

fajne fotele ale ja bym tyle nie dał za taborety:) może się nie znam ale więcej niz 1500zl bym nie dał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze pare osob wspominalo ze cos takiego by chetnie zobaczyli na swoich beemkach. Gadalem z kolesiem, na swoim forum mial wystawiony komplet za 1300zl. Jak z nim rozmawialem to jest w stanie puscic komplet bez opon za tysiaka.

http://allegro.pl/rarytas-bmw-e36-m-contour-17-i1769536520.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu, tak jak pisalem, ja tych felg nie biore. Tam albo mi sie wydaje albo jest jakis mega maly rant. Szukam dalej Msystemow. Wkleilem te informacje gdyby ktos szukal do siebie bo cena jak za mcontoury wydaje sie byc dosc atrakcyjna. Rozmawialem z kolesiem i robil bardzo pozytywne wrazenie.

A tak BTW, z tego co mowil to ET jest w okolicach 20, wiec dystanse bylyby potrzebne tylko ze wzgledow wizualnych. ET 20 to standardowy offset do 5er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...