Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wtryski możesz sprawdzić na chłopski sposób.

Kij od miotły drewniany przykładasz koniec do wtrysku a drugi do uszka jak bedzie4 słychać ten dźwięk wyraźniej to znaczy ze wtrysk. Z tym ze sugeruj się tym żeby dźwięki różniły się, wtedy będzie oznaka ze to wtryskiwacz bo na 100% nie padły jak już wszystkie . Ale ponawiam diagnozę stawiam na to iż olej wypłukał wszystko i porobiły się nieznaczne luzy i pstryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to wina oleju to tylko jeżeli wcześniej już jakiś minerał był zalany. Nie przesadzajmy castrol rewelacją nie jest, ale aż takich szkód by nie wyrządził. Nawet wczoraj na spocie rozmawiałem z kolesiem który w ciągu niecałego roku zrobił 50tysięcy i to właśnie na takim castrolu edge jak kolega pisze, a więc szybciej postwaił bym na to że po prostu coś się wysypało i nie z winy oleju. Podjedź do mechanika niech postawi diagnozę, a na oleju dojeździj do wymiany i wtedy zalej valvoline, motul lub mobil i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie jestem po wymianie oleju na 5w40 mobila i jest nadal tak samo

zauwazyłem ze jak stoje w miejsciu i powoli dodaje gazu to rosnie rzecholenie nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze to łancuch;/ chodz to jest 2002r wiec chyba nie powinien byc juz rozciagniety.. a stało sie to ok tygodnia wczesniej nic ... i to mnie wlasnie dziwi nawet juz sciagałem paski myslałem ze moze ktoras rolka nic sprzegło tez napewno nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedyny z zaślepionym egr. Stukanie słychać bardziej od strony wtrysków?. Szkoda ze to 2.0 bo korka nie odkręcisz podczas pracy było by słychać czy to łańcuch.

To ze wymieniłeś olej to wielki plus ale daj jej trochę czasu to nie jest tak ze po samej wymianie ucichnie jeśli go przepłukało to daj mu trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...