Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ekipę, tak jak niestety w temacie :oops: miałem ropy około 10 l i dolałem przez pomyłkę benzyny 8l v-pover. na drugi dzień ciężko wszedł mi w obroty i musiałem go około 3 sekundy kręcić, nie miał mocy. Na tej mieszance zrobiłem około 15-20 kilosów. Auto już stoi u mechanika, będzię wypompowane całe paliwo i nowy filtr paliwa no i oczywiście zatankowany do pełna. Moje pytanie: czy to wystarczy?? nic z wtryskami się nie stanie?? po zalaniu go dobrym paliwem może go przegonić gdzieś dalej niech przepali te paliwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu przed dystrybutorem stałem i jeszcze się zastanawiałem czy na pewno dobry pistolet biorę, ale nie wiem czemu wziąłem zły hehe nie chce mi się dzwonić po malanowskiego żeby tą sprawę wyjaśnił he to pewnie mi zostało jeszcze po omenie w płośnicy kuog zawiesiłem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie. Ale nie długo założę jeszcze jeden temat bo od jakiegoś czasu pulsują mi światła do jazdy dziennej, pozycyjne, mijania a długie nie wiem bo jeszcze nie sprawdzałem no i w środku oświetlenie i radio. No ale to już nie długo :lol: tematy podobne już mam obcykane hehe żeby nie było że odświeżany kotlet :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bój żaby jak koledzy piszą wszystko będzie git. kiedyś brat w omedze zalał pół baku benzyny dolał ropy wyjeździł znów pół baku i zalał ropke, dławił mu mocy nie miał jak wyjeździł wymienił filtr i hulało jak złoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo bultan :lol: Dyziu jest to tds. Auto już jeździ i jest wszystko ok, pali tak jak wcześniej na dotyk happy_bmw gablota przygotowana do wyjazdu, wypolerowana, czysta i błyszcząca, skóra również odświeżona. auto ozdobione i przykryte stoi w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ślubna tak załatwiła kiedyś golfa w tdi, zalała do pełna pb95. Auto niestety musiałem wziąć na hol.Ale wypompowałem paliwo, wymieniłem filtry i na szczęście nic się nie stało. Więc raczej nic nie powinno się stać, tym bardziej, że nie którzy dolewają benzol do diesla na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...