Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj ok godziny 9.20 jak wracałem z pracy bmw e46 compact jadące w kierunku Leśnicy na ul. Kosmonautów zjechał na pobocze i zaparkował na latarni która z kolei znalazła się w połowie maski , kolor auta czarny ktoś z forum???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociażby od jakiegoś psa

A co pies winny?

Nie trzeba pić ani jeździć BMW by na drodze zachowywać się jak kretyn...

Jadę dziś do pracy, ciągnę się za busem który zapitala 40 km/h. Wszyscy za mną jadą spokojnie, nagle widzę we wstecznym, że ktoś na chama i prawie powodując czołówkę wciska się za mnie. Spoko, lecę dalej czekam na okazję do wyprzedzenia busa. Parówa z tyłu chyba traci cierpliwość i podjeżdża mi pod tył tak blisko, że już nawet nie widziałem jego świateł (z gejowskimi niebieskimi żaróweczkami). Ładnie wyhamowałem pana do jakichś 20 km/h...

Wyprzedzam w końcu busa a parówa za mną i jeszcze wali długimi bym się pospieszył. Puściłem idiotę - srebrny Mietek na DOA.

W sumie gdyby kilometr dalej leżał na dachu to nawet bym nie zwolnił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha debile :D

CO do wypadkow to trzeba uwazac bo ostatnio policja finguje wypadki i sprawdza kto sie nie zatrzyma by pomoc :P swoja droga nie wiem jak mozna byc tak niedo***anym, zeby 8/10 osob NIE ZATRZYMALO sie przy aucie lezacemu na dachu ;/ gdzies czytalem ostatnio o tym. Przeciez ktos moze umierac w srodku.

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym sie w****il.. Gosciu kupuje fure za 100 kola i pozniej dostanie z OC 20tys zeby sobie ja spowrotem poskladac.. O ile nie bedzie szkody calkowitej.. Powinno byc jak w Anglii.. Takie auto juz na nowe wymieniac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...