Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No to nie pykło...

Dzisiaj w pracy dowiedziałem się, że kumpel skasował E36. Jechał do szkoły z dwiema koleżankami, majtło go przy wyprzedzaniu i zaliczyli dachowanie.

Gdzieś w okolicach Miłoszyc...Miał silnik 1.6, niby nie demon szybkości ale jak widać wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pykło...

Dzisiaj w pracy dowiedziałem się, że kumpel skasował E36. Jechał do szkoły z dwiema koleżankami, majtło go przy wyprzedzaniu i zaliczyli dachowanie.

Gdzieś w okolicach Miłoszyc...Miał silnik 1.6, niby nie demon szybkości ale jak widać wystarczy...

kurcze mieszkam w Laskowicach i nic mi o tym nie wiadomo ... kiedy to było dzisiaj???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas weekendu. Ta prosta na Wrocław, przed przejazdem kolejowym. Czarne E36 sedan z paskudnymi lampami lexus look na tyle...

znam tan samochód widywałem go często gościu mieszka na sąsiednim osiedlu... wszyscy cali???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy ktoś to zauważył ale wypadki z udziałem ludzi z maxbimmera są raczej bardzo drobne wręcz kolizje jakich mnóstwo czyli co ?? ludzie z tego forum raczej mają dobry olej pod kopułą :lol:

Bo zamiast jeździć to każdy chucha i dmucha na swoją BeeMkę :bmwsexemofg3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy ktoś to zauważył ale wypadki z udziałem ludzi z maxbimmera są raczej bardzo drobne wręcz kolizje jakich mnóstwo czyli co ?? ludzie z tego forum raczej mają dobry olej pod kopułą :lol:

Bo my bardzo dobry olej lejemy :dance::4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda ALE był sobie TheBill i on jezdzil 7mka, jechal z nasza duża grupką na zlot w Gostyniu. Cala droge powodowal zgrozenie zycia wyprzedzajac w niewyobrażalnych miejscach gdzie potem został skarcony przez członków klubu naszego. Nie przyjął chyba do wiadomości i siodemke rozbił na ślimaku z Polkowic do Głogowa. Faktycznie innych wypadków nie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pykło...

Dzisiaj w pracy dowiedziałem się, że kumpel skasował E36. Jechał do szkoły z dwiema koleżankami, majtło go przy wyprzedzaniu i zaliczyli dachowanie.

Gdzieś w okolicach Miłoszyc...Miał silnik 1.6, niby nie demon szybkości ale jak widać wystarczy...

To było koło mnie... koleżanka jechała z nim, nic im się poważnego nie stało, beemka ewentualnie na cabrio moze się nadać..

Dziewczyna, która jechała z nim na uczelnię mówiła, ze i tak by nie zdążyli na zajęcia, więc po co ten pośpiech? Ile nadrobi? 5min?

Denerwuje mnie, że tak zapierdzielają po tej ulicy... niby prosta droga, nowa nawierzchnia, ale ludzie, to jest wioska... dzieci latają po chodniku... Jak kierowcy się coś stanie to jego problem, ale niewinni ludzie mogą ucierpieć na bezmyślności takich ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...