Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a dla mnie takie wypadki gdzie gina mlodzi gniwewni to selekcja naturalna. Swiat i tak jest przeludniony a debili za kolkiem nie brakuje. Kultura jazdy w Polsce jest ponizej 0. Wiem wiem jest to okrutne co mowie ale cieszmy sie ze sami sie unicestwili a nie zabrali ze soba Boga ducha winnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Dirty wstawił gdzie zginęło 2 chłopaków 20 i 21lat to mój kuzyn. Mechanik, mieszkał we Francji spawał tam różne konstrukcje, całkiem normalny, myślący chłop, jak narazie nie ma ekspertyzy co się stało, czy jakiś wahacz sie nie odkręcił, koło sie zblokowało czy co, więc teksty że to mega prędkość i młodzi ludzie to nie do końca trafione. Poza tym auto pokroili strażacy. E46 320d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a dla mnie takie wypadki gdzie gina mlodzi gniwewni to selekcja naturalna. Swiat i tak jest przeludniony a debili za kolkiem nie brakuje. Kultura jazdy w Polsce jest ponizej 0. Wiem wiem jest to okrutne co mowie ale cieszmy sie ze sami sie unicestwili a nie zabrali ze soba Boga ducha winnych ludzi.

smutne ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadki były , są i zawsze będą. nie tylko BMW się rozbija ale na nasze nieszczęście wśród mediów te auta maja zły wizerunek, dlatego jest to tak oficjalnie rozgłaszane wszem i wobec.

Jednak trochę rozsądku przydało by się młodym kierowcą lub dodatkowe ograniczenia.

Prawo jazdy od 21 roku życia + pojemność do 1L. I takie tam inne bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z ograniczeniem pojemnosci. U mnie w Irlandii jest tak ze jak zdales prawko to zadna ubezpieczalnia ci nie da ubezpieczenia powyzej 1000 cc. Ubezpieczeni sa imienne a nie na auto co jest drazlie ale i madre. Ja musze miec ubezpieczenie na siebie i zone zeby jezdzic a nie jak w Polsce ze kazdy wsiada i rura. Owszem tez jezdza ludzie bez ubezpieczenia ale ja cie Garda (Policja) ***nie to jestes od reki aresztowany i na nastepny dzien jestes w sadzie. Nie ma zmiluj sie. Druga rzecz to taka ze tutaj nikt nie wyprzedza, jada jeden za drugim i kazdy zdazy a u nas kazdy wie jak jest. Ja osobiscie boje sie jezdcic po Polsce bo juz nie raz mi sie zdarzylo jak mi ktos na czolowe wyskoczyl i musielem uciekac na pobocze.

To co Dirty wstawił gdzie zginęło 2 chłopaków 20 i 21lat to mój kuzyn

Przykro mi bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jadą na bogato zero rozumu ułańska fantazja kupi łepek e 36 gaz w podłogę i jest kierowcą bombowca arystokratą szos tylko do pierwszego zakrętu potem spotkanie z drzewem i AMEN a potem media piszą kolejny wypadek BMW ku..a nie chce mi się więcej o tym pisać lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to powinny byc ograniczenia wiekowe dla młodych kierowców na prowadzenie tylnonapędowców....

hmm nie tędy droga.....to poprostu głupota , nieodpowiedzialność , cwaniactwo , popisywanie się....... reszta sama na drodze wychodzi..... szkoda tych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to powinny byc ograniczenia wiekowe dla młodych kierowców na prowadzenie tylnonapędowców....

Jak najbardziej jestem za tym, po otrzymaniu prawka co 3 miesiące egzamin sprawdzający przez rok, limit punktów karnych to 15 pozbylibyśmy się zagrożenia na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że to nie jest kwestia ... egzaminów , badań psychologicznych itd itp.

Ludzie po prostu muszą mieć gdzie się wyszaleć .... w każdym mieście wojewódzkim powinien być tor gdzie za niewielką opłatą można by pozapierdalać / spalić gumę / położyć auto na dachu ... wtedy stwarzając takie możliwości , na ulicach byłoby spokojniej bo nikt by nie mógł szukać usprawiedliwienia w tym że młodzież musi się wyszumieć ... "jesteś kozak , pokaż co potrafisz na torze" i pewnie nie dochodziłoby do takich dzwonów na ulicach.

Prosty przykład ... wystarczy się bryknąć przez niemcy pod francję i z powrotem , pozapierdalać 160-180kmh i gwarantuję , że wjeżdżając do miasta będzie się jechało przepisowo bo na autobanie się człowiek wyszaleje jeśli chodzi o prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze to on nic nie pokaże bo nie ma o tym pojęcia to są mistrzowie prostych i przy jakiej kol wiek trudności i nagłej reakcji właśnie tak kończą.

Kierowca uczy się całe życie ja jeżdżę od 92 i jakoś nie uważam się za dobrego kierowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, ja rowniez lubie szybko polatac, a po klubowym zlocie na torze chyba z miesiac nie chcialo mi sie szybko jezdzic :D

Co do 19 latka to patrzcie na droge, przeciez tam jest sam lod. Ja bym tam jechal w porywach 80km/h na nowych zimowkach. To uderzenie bylo przy ilu? 120km/h? Czy moze wiecej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że to nie jest kwestia ... egzaminów , badań psychologicznych itd itp.

Ludzie po prostu muszą mieć gdzie się wyszaleć .... w każdym mieście wojewódzkim powinien być tor gdzie za niewielką opłatą można by pozapierdalać / spalić gumę / położyć auto na dachu ... wtedy stwarzając takie możliwości , na ulicach byłoby spokojniej bo nikt by nie mógł szukać usprawiedliwienia w tym że młodzież musi się wyszumieć ... "jesteś kozak , pokaż co potrafisz na torze" i pewnie nie dochodziłoby do takich dzwonów na ulicach.

Prosty przykład ... wystarczy się bryknąć przez niemcy pod francję i z powrotem , pozapierdalać 160-180kmh i gwarantuję , że wjeżdżając do miasta będzie się jechało przepisowo bo na autobanie się człowiek wyszaleje jeśli chodzi o prędkość.

jestem za tak samo przedstawialiśmy sytuacje i opisywaliśmy te same przykłady na forach naszego miasta i nie tylko, w sprawie jak nam zamykali nasze ukochane lotnisko na Skarbimierzu, a po zamknięciu lotniska efekty były różne i niektóre opłakane w skótkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...