Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam znów, im więcej pisze, tym więcej szukam:?: Od jakiegoś czasu, rano gdy auto postoi, czuć benzynę, później przechodzi. Nie wiem co to może być? Zauważyłem też, że wskaźnik paliwa też zawsze jest trochę niżej, jednak później tak choćby się podnosił. Spalanie też dziwne... Ostatnio zalałem 40l i zrobiłem na tym 375km czyli wychodzi ok 10,7. Teraz znów zalałem 40l (shell) mam niecałe 130km, a na wskaźniku wskazówka równo pomiędzy 20 - 40 czyli ok 30l w co nie wierzę - myślę , że zrobię max teraz ok 300km:x Co do tankowań, tankowałem jak tylko rezerwa się zaświeciła w obydwu przypadkach. Reasumując, gdzie najczęściej pojawiają się nieszczelności układu paliwowego w e34 520i M50?? PS. Jakbym chciał zrobić wszystko co trzeba, to życia i pieniędzy mi zabraknie:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napewno z okolic silnika czy moze gdzies z okolic baku? Sa jakies slady rano na ulicy? Warto zaparkowac na noc na jakims bialyc czystym kawaku chodnika i zobaczyc rano jak to wyglada. Mi np leci rowno ze zbiornika kiedy zatankuje wiecej niz 20-25L. Bak bedzie sciagany w poniedzialek, ale mozliwe ze ponoc albo odpowietrzenie zapchane, albo jakas inna ******lka bo sznase ze bak jest pekniety sa male. Chiccoo pisal, ze tez cos takiego mial u siebie w bylej e34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej skocz na jakiś szrot a jak nie to szukaj po sklepach, ew ASO

ja miałem również identycznie, na początku było czuć, lecz ignorowałem brakiem czasu aż odpalić nie mógl i tak jak koledzy pisali, przeód przed listwą - po wymianie nic nie czuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...