Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy prosze o pomoc przedwczoraj jechalem spokojnie ulica a ze mieszkam na slasku dopadla nas wielka woda przejechalem ulice no i wode mialem prawie po reflektory ale przejechalem i pojechalem dalej zostawilem auto na godzine jak je odpalilem to poraz pierwszy w kiedy uzytkuje to autko odpalajac wogole obrotomierz nie szedl w gore oznaki byly takie jakby paliwo nie dochodzilo zero mocy ale gazowalem gazowalem no i odpalila ale teraz jest problem nie dosc ze chodzi jakos glosniej to ciagle jest taka zamulona na niskich a nawet na wysokich obrotach ciezko jej sie zebrac chodzi nie rowno jest to 2.0 150KM e34 a chodzi jak dizel prosze powiedzcie co zrobic temperatura jest ok zadnego mleka pod korkiem oleju nie ma poziom oleju sie nie podniósł co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wodę miałeś po kolektor to do obudowy filtra powietrza nalała się woda i utopiłeś filtr powietrza.

otwór zasysający jest w dolnej części obudowy filtra (mniej wicej pod lampami)

Jeśli zalałeś filtr to zrobiła się z niego klucha i masakrycznie utrudnia przepływ powietrza więc silnik jest mega mułem a do tego pewnie żłopie Pb jak oszalały

Klekot piszesz-nie jestem pesymistą ale wydaje mi się ,że sporo wody łyknęły cylindry-może być niewesoło

Wymień filtr powietrza/wylej wodę z obudowy powietrza.

Zdejmij rurę/gumę łączącą przepływomierz z przepustnicą i tam zobacz czy na wewnętrznych ściankach jest spore kakao(nie standartowy osad olejowy a właśnie kakao)-jeśli jest tego dużo to się napił wody i może być kaplica

Ogrzewany garaż i suszenie przy zdjętych osłonach plastikowych silnika(bo mogłeś zlać cewki i świece wodą od góry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nastepne symptomy centralny zamek padl i radio nie dziala co do filtra to nie jest on mokry a auto moze nie bulgocze obroty czyma dobre ale jak czasem przygazowywuje to jest taki gluche(puuufff)jak by sie dusil ale jak dam mu sporo gazu to idzie bez problemu wystarczy ze go przegazowywuje ale te takie "wystrzaly"jak na bardzo malych obrotach chce odrazu przygazowac co to moze byc?? ręce opadaja nigdy z moja 5 nie mialem problemu a teraz masakra:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy sprawa wyglada tak auto jezdzi normalnie ale jak chce odrazu na maksa przygazowac to jest taki wystrzal z okolicy filtra powietrza odlaczylem na moment przeplywomierz i sprawa wyglada tak samo czy wiecie moe czego to jest przyczyna te wystrzaly przy gwaltownym przygazowaniu z najmniejszych obrotow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam gazu 2.0 w benzynie troche poczytałem (zaznaczam ze nigdy z zadna bmw nie mialem problemu ani w e34 ani w e30 )czy moze to byc cewka jesli tak to jak sprawdzic ktora jest uszkodzona jesli to sa przewody WN jak je wymienic i czy wogole w e34 one sa ewentualnie jak sprawdzic czy to nie problem ze swiecami jak wykryc ktora jest uszkodzona nigdy nie mialem problemu z BMW a na autach sie nie znam bede wdzieczny za dobre rady ewentualnie moze ktos jest z czestochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...